Dysina IndoorGolf Park Plzeň otevřel v pátek 15.11.2012 nové golfové simulátory High Definition Golf, které patři k nejrealističtějším simulátorům na světě. Pro golfisty je tak na Dýšině v prostorách restaurace připraveno nové moderní golfové zázemí. Přes zimu se proto můžete těšit mimo jiné i na dobrou kávu, pohodu a příjemné posezení s přáteli u partičky golfu.

Simulátory věrně vyhodnotí vaše rány při tréninku na driving range nebo při hře na nádherných světových hřištích. Multifunkční simulátor má spoustu možností využití, můžete jej použít jak pro zábavu a rekreaci, tak pro základní trénink. Systém využívá 2 úrovňové snímání pohybujícího se objektu, které zachytí rychlost, směr, úhel a rotaci. Z těchto údajů vyhodnotí systém každý hod, odpal, kop či střelu. A míč pokračuje dále na plátně. A cena? Ta opravdu překvapí, protože pro členy GKPD je již od 100 Kč/hodinu, pro nečleny pak za 350 Kč/hodinu.
Rezervaci lze provést na domovských stránkách www.golfplzen.cz či na telefonním čísle 739 604 798. Otevírací doba je pro hráče od 8:00 do 22:00.

Zdroj: Tereza Blažková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...