hostivar-il-2-750Pro příští sezonu jsme členské balíčky vylepšili a do každého, i do toho základního, přidali green fee na hřiště. V základním balíčku členství DRIVE získáváte nově i kredit 2 000 Kč, který můžete využít na trénink i na hru na hřišti. Kredit můžete použít i pro své přátele. Hrajete málo, nebo jste golfový nadšenec? Z nových členských balíčků Golfu Hostivař si vybere každý.

 

hostivar-hraci-250Základní členský balíček DRIVE získal navíc možnost trénování zdarma. V balíčku PLUS tak od nás získáváte 7 green fee na 18jamkové hřiště. Tato fee můžete využít nejen pro svou hru, ale i pro hru svých přátel. Nově máte navíc možnost převést nevyčerpané služby do další sezony. Nemusíte tak propočítávat, zda stihnete všechny výhody vyčerpat včas. Nejvyšší forma členství je ještě víc nadupaná službami, a proto jsme ji právem přejmenovali na balíček VIP. Podstatně zpříjemní váš trénink i hru v Hostivaři. Nově máte například možnost si během sezony půjčovat na hřiště buggy, na drivingu můžete denně odpálit až 100 míčků zdarma, stejně tak máte zdarma trénink v indooru. Hra na hřišti i akademii je samozřejmostí. Pořídit VIP členství pak můžete i pro svou rodinu, a to za zvýhodněnou cenu 9 000 Kč. Výhody členského balíčku můžete čerpat už nyní a nemusíte čekat, než začne příští sezona.

TIP: Stávající členové mohou na zaplacení členského příspěvku využít bonus v hodnotě 6 000 Kč a VIP členství je tak vyjde na 12 000 Kč.
Více zde: https://www.golfhostivar.cz/clenstvi/clenstvi-v-hostivari/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...