Mstetice detLetní prázdninový příměstský tábor ve Mstěticích už klepe na dveře. Golf Academy Mstětice opět nabízí možnost sportovního vyžití v tamním resortu, kde náplní volného času bude nejen golf, ale i výuka angličtiny, míčové a sportovní hry. Příměstské tábory budou probíhat přímo na golfovém hřišti ve Mstěticích prakticky po celou dobu prázdnin, konkrétně od 10. 7. do 1. 9. 2017.

Pětidenní kurz vyjde na 4 900 Kč, u jednodenní varianty na 1 050 Kč. Cena zahrnuje míče, golfové vybavení, trenéry, hřiště, pomůcky, 2x svačinu, oběd a pitný režim po celý den. Aby kurz byl zahájen, musí mít minimálně čtyři přihlášené děti.

Program
8–9 registrace dětí (docházka)
9–10 rozcvička, driving range, patování, krátká hra
10–12 svačina, hra na hřišti
12–13 oběd
13–14 odpočinek, stolní hry
14–15 výuka angličtiny, prezentace
15–17 svačina, golf, míčové hry, sportovní hry, golfová pravidla

Hlavním smyslem příměstského tábora je využití volného času dětí v době, kdy jsou rodiče v práci a nechtějí posílat své ratolesti na klasické tábory. Ráno je přivezou a po práci vyzvednou. Managerem akademie je Ivana Nováková a zájemci ji mohou kontaktovat buď mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo telefonicky na čísle 777 209 955.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...