czgolf_drivingCZ Golf připravil pro všechny golfisty z Prahy a okolí speciální cenovou akci kumulativního nákupu míčků. Jedná se o zásadní prolomení doposud zažité cenové hranice za míček na tréninkových odpalištích.

Každý golfista chce dlouhodobě zlepšovat úroveň své hry, a to nelze bez pravidelného tréninku. Společnost CZ Golf vychází vstříc všem zájemcům o pravidelné tréninky a připravila pro tento týden limitovanou cenovou nabídku míčků na Driving Range Rohanský ostrov. Všichni golfisté z Prahy a jejího nejbližšího okolí by měli zpozornět. Nyní totiž mohou zakoupit kartu nabitou 1000 míčky za 299 Kč.

„Tento týden umožníme všem zájemcům o trénování dlouhé hry zakoupit speciální dobíjecí kartu, díky které mohou golfisté odpalovat míčky za doposud nevídanou cenu – jeden míček za třicet haléřů,“ vysvětluje aktivitu společnosti CZ Golf její marketingový ředitel Jan Samko. „Věřím, že tato vstřícná cenová politika naláká na náš Driving Range Rohanský ostrov mnoho golfistů, kteří objeví tuto golfovou oázu v samém centru Prahy,“ dodává.

Prodej počtu míčků, respektive karet, není nikterak omezen. Jedinou podmínkou je, že tyto míčky za zvýhodněnou cenu musíte „vystřílet“ do 30.6. letošního roku.

Více informací naleznete na www.czgolf.cz

O společnosti CZ Golf
CZ Golf, a.s. je se 109 jamkami největším provozovatelem golfových areálů v České republice a pátým na starém kontinentu. Jeho portfolio zahrnuje Golf Resort Benátky nad Jizerou, Golf Resort Telč se stylovým hotelem Šiškův mlýn, Golf Resort Písek, Golf Resort Ústí nad Labem a Driving Range Rohanský ostrov Praha. Na území Rakouska provozuje Golf Resort Waidhofen s hotelem.

Kontakt:
Zdeněk Jehlička
executive manager
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
tel. 731 424 309


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...