geenhotelPro ty, kdo to Šilheřovic mají daleko a před turnajem musí nebo chtějí přespat v okolí, přibyla od letošního jara možnost ubytování nedaleko od hřiště. Hotel se případně jmenuje Green, je kilometr směrem na Hlučín od sjezdu 361 z dálnice na Ostravu, posledních sto metrů Vás povedou cedule. Hotel nejde ze silnice přehlédnout, ve shodě se jménem má i barvu.


Hotel vybudovali manželé Vjačkovi, ti mají stavební firmu zabývající se výstavbou rodinných domů. Rozhodnutí stavět hotel se rodilo postupně, začalo to pozemkem, pak už byl konkrétní plán vybudovat menší hotel a restauraci. Manželé napřed nevěděli, jestli budou zařízení sami provozovat nebo ho pronajmou, ale v průběhu výstavby se do díla zamilovali, z hotelu se stalo jejich třetí dítě a o pronájmu už není řeč.
Na golfisty původně cílili jen vzdáleně, ačkoliv se to podle názvu nezdá. Na jméno je přivedl manažer šilheřovického hřiště Ing. Pniak, , který je sám jeden z jejich „domkových" zákazníků. Díky němu nezískal hotel jen jméno, ale už skoro hotový hotel změnil i plánovanou barvu.
Co zajímá nás golfisty: 14 dvoulůžkových pokojů, dva apartmíny pro až čtyři osoby. Celý hotel je bezbariérový, má kongresový sál s kapacitou 36 míst a jako další podobná místnost může sloužit část restaurace, která se dá oddělit a vejde se do ní až 70 osob. Dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 1200 Kč pro dva, 850 Kč pro jednu osobu, apartmín vyjde na 1800 pro dva, pro čtyři stojí 2300 Kč.

Hotel měl strmý start, díky reklamě před otevřením je zde živo, akce stíhá akci, pokoje je třeba rezervovat dopředu. To lze nejlépe udělat na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonu: 596110724 nebo 607 380 080.

Hotel si můžete prohlédnout ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...