jezera_letak11Na originálně strávený den vás zve v sobotu 28. 7. na své hřiště Jezera GC Uherské Hradiště. Pro hráče, nováčky i diváky je připraven celodenní program na golfovém hřišti Jezera v Ostrožské Nové Vsi. Kromě golfu a útoku na rekord v počtu hráčů, kteří v jeden den odehrají 18 jamek, případně 27 jamek nebo více, jsou připraveny ochutnávky vína, grilování po celý den, míchané nápoje i pivo.

Golfoví nováčci mají možnost vyzkoušet golf na cvičných plochách, soutěžit v patování a také doprovodit hráče na hřiště jako caddy nebo jenom jako diváci si spolu s nimi vychutnat to pravé golfové nadšení.

Těšit se můžete na předváděcí jízdy automobilů, cimbálovou muziku i rokovou kapelu. Golfování pak lze „proložit“ i jízdou na inlinech (cyklostezka vedle hřiště) nebo osvěžením na místním koupališti. Prostě skvělý zážitek. A jak se hraje se svítícími míčky? To si vyzkoušíte po setmění, při nesoutěžním golfu.

Více informací ze stránek GCUH najdete ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...