Ropice il 2Ropice Golf Resort a Beskydský golfový klub uvádí do praxe další z letošních novinek, které mají přivést ke krásnému zelenému sportu zvanému golf další zájemce. A tentokrát Ropice nabízí otevřenou náruč těm nejmenším, dětem ve věku 6-9 let.

Pokud máte vy sami nebo někdo z okruhu vašich známých děti v tomto věku a pohráváte si s myšlenkou, jak by to toho našeho "malého" či "malou" na golfu asi bavilo, přijďte s dětmi do Ropice. Vždy v době konání dětského turnaje "Ropický kapucínek", se dětem bude věnovat trenér Lukáš Pavelka, který provede vaše děti zcela nezávazně prvními golfovými krůčky. A co je báječné, je to úplně ZDARMA! Termíny sobotních dětských turnajů jsou 30.květen, 13.červen, 27.červen.
Nepotřebujete žádné vybavení, žádné golfové zkušenosti, žádné peníze. Stačí jen chuť a odvaha vyzkoušet něco nového.

Využijte fantastickou příležitost a dopřejte svým dětem seznámení s golfem pod odborným dohledem, zcela zdarma, nezávazně, prostě jen tak. Vyzkoušíte, uvidíte. Třeba právě ve vašem prckovi dřímá dosud neobjevený golfový talent... Pojďme ho společně odkrýt.
V Ropice Golf Resort hodina s trenérem pro děti zdarma poprvé již tuto sobotu 30.května od 9:00.

Více informací ochotně a rád poskytne Jiří Kaminský na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel: 603 171 573.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...