CZgolf_logo_kopieSpolečnost CZ Golf spustila ve všech svých resortech v pondělí 16. 7. unikátní marketingovou akci, v rámci které bude mít každý její člen možnost pozvat dalších devět hráčů do hry zcela zdarma. Akce poběží devět týdnů (do 9. 9.) a každý člen CZ Golf, jehož členství opravňuje k volné hře na hřištích CZ Golf, si bude moci přijít třikrát zahrát a vzít si s sebou do hry až tři další hráče.

“Jedná se o unikátní marketingovou akci, která v Čechách nemá obdoby. Chceme prostřednictvím našich členů ukázat i dalším hráčům golfu, v jak skvělé kondici jsou naše jedinečné resorty,” uvádí Jan Samko, marketingový ředitel CZ Golf.

“Celý rok jsme intenzivně pracovali a zlepšovali kvalitu našich hřišť a nyní chceme všem ukázat výsledek naší práce. Hřiště prošla výraznou proměnou jak v oblasti poskytovaných služeb, tak v kvalitě greenů. K akci nás motivovalo množství pozitivních ohlasů od lidí, kteří si k nám přijeli poprvé zahrát a nyní se k nám rádi vracejí,” dodává s potěšením Jan Samko.

Více informací naleznete ZDE>>>

O společnosti CZ Golf
CZ Golf, a.s. je se 109 jamkami největším provozovatelem golfových areálů v České republice a pátým na starém kontinentu. Jeho portfolio zahrnuje Golf Resort Benátky nad Jizerou, Golf Resort Telč se stylovým hotelem Šiškův mlýn, Golf Resort Písek, Golf Resort Ústí nad Labem a Driving Range Rohanský ostrov Praha. Na území Rakouska provozuje Golf Resort Waidhofen s hotelem.

Kontakt: Zdeněk Jehlička, executive manager, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 731 424 309


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...