celadna_newsyRoční členství již za 4 900 Kč a jako bonus hra do konce roku 2011 zdarma. Nově založený Čeladná Golf Club s domovským hřištěm The New Course přichází s nabídkou členství na rok 2012. Mimo životního členství vycházíme nově vstříc i začínajícím golfistům, kteří zatím hledají klub svého srdce, a nabízíme startovní členství již za 4 900 Kč. Pokud si zakoupíte libovolný druh členství v Čeladná Golf Clubu již nyní, získáte možnost neomezené hry na obou čeladenských hřištích do konce roku 2011!

Neuvěřitelně krásné podzimní počasí pokračuje, a tak se na Čeladné i nadále hraje na perfektně připraveném hřišti. Aerifikace a pískování grínů proběhly již na přelomu září a října, takže gríny jsou díky tomu v podstatě ve srovnatelné kondici jako v sezoně. Díky mimosezónním cenám si tak můžete zahrát na Čeladné se slevou 50 % a užívat si posledních teplých slunečných dní v krásné podzimní přírodě. Odložte tedy zazimování holí ještě o pár dní a přijeďte si zahát!

Více o nabídce členství najdete zde. Neváhejte a využijte krásného počasí k prodloužení vaší golfové sezóny. Těšíme se Vás!


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...