Scott DoralForma Adama Scotta měsíc před Masters nabírá na obrátkách. Po týden starém triumfu na Hodna Classic se v uplynulém víkendu radoval z triumfu na WGC-Cadillac Championship. V Doralu zahrál v součtu čtyř kol dvanáct ran pod par a zvítězil s náskokem jediné rány Bubbou Watsonem, třetí místo si rozdělili před finále vedoucí Rory McIlroy a Danny Willett (oba 278/-10).

McIlroy sice před nedělní rundou sliboval útočný golf a uhájení své pozice na výsluní, jenže hned v závěru první devítky ztratil dvě rány. Nastřádané manko už v dalším průběhu dohnat nedokázal a z vedoucí pozice klesl. Zprvu však nezářil ani Scott. Na trojce a pětce dokonce zaznamenal double-bogey a po první devítce byl nakonec na +1. Na té druhé ale předvedl velký obrat, od desítky po čtrnáctku ukrojil čtyři rány, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. „Předchozí týden jsem předvedl lepší představení, tentokrát to bylo jiné, několik ran se mi nepovedlo,takže se ve skórekartě objevilo pár nepěkných čísel," srovnával Scott obě svá floridská vítězství. „V Doralu jsem měl štěstí na své straně."

Propadákem skončilo finálové kolo i pro Dustina Johnsona. Ten si mezi desátou a třináctou jamkou prožil hotové peklo. V této části hřiště nasbíral neuvěřitelných sedm (!) ran navíc a v konečném hodnocení se propadl o dvanáct míst, na konečné dělené 14. místo.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...