JonesMatt Kuchar neudržel slušný náskok čtyř ran, s nímž vstupoval do závěrečného kola Shell Houston Open a v rozehrávce nakonec podlehl hned na první jamce Australanu Mattu Jonesovi. Zatímco Kuchar dokázal finále odehrát jen v paru, jeho soupeř se blýskl šesti údery pod par, aby rozhodující úder zasadil proměněným chip-inem. Třetí místo si odvezl Sergio García, jenž na nejlepší ztratil dvě rány.

„Když jsem šel k míči, říkal jsem svému kedíkovi, že se chystám zahrát chip-in," usmíval se po skončení bojů Jones. „Když vím, co mám zahrát, obvykle se mi to povede. Vzpomínám, jak jsme hrávali s přáteli a když jsem k výhře potřeboval birdie, dal jsem ho. Je fajn, že jsem to dokázal i před takovým publikem, jaké se sešlo tady," pochvaloval si ránu, která mu mimo jiné vydláždila i cestu na Masters, které startuje už tento čtvrtek.

Ještě o ránu lepší výsledek než vítěz si na finále schoval Rory McIlroy, který se posunul na konečné dělené 7. místo. Podle svých slov chtěl zahrát po 70 ran, aby do Augusty jel v dobrém rozpoložení, což se mu určitě povedlo.

Kompletní výsledky turnaje zde

Matt Jones slaví svůj perfektní chip-in. Foto: Twitter/PGATOUR


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...