Fowler DeutscheDruhý podnik finále FedEx Cupu nakonec ovládl Rickie Fowler, když si prohodil pozici se Švédem Henrikem Stensonem, jehož přehrál o jedinou ránu. Seveřan se o titul připravil dabláčem na tříparové šestnáctce. Po ní se o ránu propadl za Fowlera a na zbývajících dvou jamkách se už birdie, jež by ho posunulo alespoň do rozehrávky, nepřidal.

Jordan Spieth, třebaže ani v druhém turnaji letošního play-off neprošel cutem, opět vystřídal na čele světového žebříčku Roryho McIlroye, který na Deutsche Bank Championship dělil 29. příčku. FedEx Cupu ale kraluje jiný muž, Jason Day. Ten na hřišti TPC Boston vybojoval dělené 12. místo.

Statečně se s nástrahami hřiště pral také Alex Čejka. Nakonec po výsledku 283/-1 dělil 39. místo, takže se v průběžném pořadí sezony na PGA Tour posunul vzhůru. Naneštěstí pro něho jen na 71. příčku, která tak má pro Čejku hořkou příchuť, neboť do předposledního z turnajů play-off míří 70 nejlepších hráčů. Tam bude chybět řada zvučnějších jmen, třeba Luke Donald, Davis Love III, Boo Weekley, Charles Howell nebo Jason Dufner.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: Keyur Khamar/PGA TOUR


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...