Woods FowlerDesetiměsíční čekání je u konce. Tiger Woods se vrátil na „svém" podniku Hero World Challenge, hraném na Bahamách, a vyjma sobotního kola může být se svým představením spokojený. Nakonec vybojoval deváté místo, z vítězství a milionové prémie se radoval jeho krajan Rickie Fowler, který na závěr vystřihl parádních 61 ran!

Fowler mohl pomýšlet i na bájnou metu v podobě 59 úderů, vždyť po 13 odehraných jamkách byl na deseti ranách pod par a na posledních pěti jamkách tak potřeboval ukrojit ještě tři údery. Nakonec ale své skóre stlačil už „jen" o jedinou ránu. „Musíte to zkusit a vézt se na té vlně, dokud to jde," komentoval povedený začátek finálové rundy, v níž na první devítce zapisoval osm berdíků!

„Člověk si to náramně užívá, když sází jedno birdie za druhým, a je zvědavý, kam až to může dotáhnout. Přitom víte, že taková jízda nebude trvat věčně... Teď jen nezahodit všechnu práci, která za tím je. Jde o maličkosti, které však v součtu znamenají hodně," filozofoval Američan, jenž zatím stále čeká na svůj první major a určitě se v příštím roce objeví mezi širším okruhem uchazečů o jednu ze čtyř nejcennějších trofejí.

Druhý Hoffman turnaj parádně rozjel a měl zaděláno na výhru, ve finále ale zahrál 72 ran a nezadržitelný Fowler jej předstihl o čtyři rány. Třetí místo si rozdělili Angličan Fleetwood, letošní vítěz Race to Dubai, a Jardan Spieth.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competetion/2018/hero-world-challenge/leaderboard.html

Foto: Globe Media/Reuters


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...