KeegPo dlouhé době o sobě dal pořádně vědět Keegan Bradley, vítěz PGA Championship z roku 2011. O výhru na ZOZO Championship sváděl bitvu s dalším hráčem, jenž formu hledá a na turnajový vavřín čeká dlouhou dobu, Rickie Fowlerem. Ten šel do finále z vedení, nakonec však zaostal za Bradleyem o jednu ránu. Fowlera na dělené druhé příčce doprovodil Andrew Putnam.

Bradleyho čtvrtý a pátý titul na PGA Tour dělí čtyři roky, o každý přitom musel tvrdě bojovat. Z pěti vavřínů vybojoval tři v play-off a zbývající dva s nejtěsnějším možným náskokem jediného úderu. Což byl i poslední případ. Fowlerovi v Japonsku nakonec nepomohlo ani birdie na závěrečné jamce. Při přebírání trofeje se pak Bradley neubránil slzám.

„Ani si nevzpomínám, kdy jsem naposledy brečel. Před chvílí jsem si volal s mou ženou...," soukal ze sebe a zdůrazňoval, jak velkou oporou mu žena i dva synové v období bez titulu byli. „Je za tím spousta práce, a ani když hrajete dobře, neznamená to, že musíte vyhrát. Konečně ale cítím, že zase mohu na turnajích bojovat o nejvyšší příčky, a chtěl bych se poprat o účast na Ryder Cupu, Presidents Cupu i majorech."

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/leaderboard.html

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...