hideÚřadující vítěz Masters Hideki Matsuyama přidal na své konto další vavřín z PGA Tour, když s náskokem pěti úderů ovládl Zozo Championship hraný v japonské Chibě. Druhé místo si rozdělili Bredan Steele a Cameron Tringale. Starý kontinent v desítce nejlepších zastoupili dělený čtvrtý Matt Wallace a Tommy Fleetwood, který vybojoval dělenou sedmou příčku.

Matsuyama své finálové kolo ozdobil dvěma eagly, nejprve se zaskvěl na šesté jamce, kde také ve finále poprvé skóroval, druhým eaglem pak své vítězství pečetil na závěrečné jamce. Celkově do své sbírky přidal sedmý titul z nejprestižnější pánské profesionální tour.
„Kdybych svou hru na Masters ocenil deseti body z desíti, pak tentokrát by to bylo méně než jedna," posteskl si šampion z Augusty, který připustil, že se mu na domácí půdě, kam se PGA Tour přesunula, nevedlo. „Fanoušci v zádech byli ale obrovská motivace a udrželi mě v boji. Na drivingu jsem postrádal konzistenci, ale jakmile jsem vstoupil na hřiště, mohl jsem čerpat energii z diváků," děkoval na dálku.

Kompletní výsledky turnaje www.pgatour.com/competition/2022/the-zozo-championship/leaderboard.html

Foto: PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...