Johnson DVynucená pauza, zdá se, Dustinu Johnsonovi náramně prospěla. Mezitím se stal otcem a na greeny vtrhl ve skvělé formě. Názorně to předvedl v Doralu, kde do své sbírky přidal druhý titul z podniků World Golf Championship.

Po tři kola to vypadalo, že si cestu za výhrou dláždí J. B. Holmes, který na úvod vystřihl 62 ran a měl zaděláno na vítězství stylem start-cíl. Finálovou rundu ale pokazil a nabídl šanci ostatním. Zprvu se zdálo, že se jí chopí Bubba Watson, který zahájil skvělou stíhací jízdu na první devítce, kde ukrojil čtyři rány a šel do čela. Jenže na druhé devítce se naděje rozplynuly, tři bogey Watsona nakonec srazila na třetí místo. Nenápadně, zato jistě tak kráčel k titulu Dustin Johnson. Z hlavních kandidátů na vítězství předvedl nejlepší výkon (69/-3), díky kterému se předehnal jak před Watsona (-7), tak před Holmese (-8) a mohl slavit.

„Znamená to pro mě všechno," radoval se. „Šel jsem po těžké cestě, ale hrál jsem dobře a jsem nadšený, že odjíždím s titulem. Neděle mi vyšla skvěle," dodal golfista, který se posunul na průběžné třetí místo v hodnocení FedEx Cupu. V probíhající sezoně v pěti startech sice dvakrát neprošel cutem, ale kromě tohoto titulu přidal ještě jedno druhé a jedno čtvrté místo. Johnson je jednoduše zpátky a musí se sním počítat.

Kompletní výsledky turnaje zde

Dustin Johnson slaví druhé vítězství na turnajích WGC. Foto: Stan Badz/PGA Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...