Johnson ZZach Johnson navázal na zdárný konec loňského roku a perfektním finišem na turnaji Hyundai Tournament of Champions si došel pro další vítězství na PGA Tour. Někdejší vítěz se ve finále vybičoval k nejlepšímu výsledku kola 66/-7, jemuž dokázal sekundovat jen dělený šestý Billy Horschel, a celkovým skóre 273/-19 „vyfoukl" výhru o jedinou ránu Jordanu Spiethovi.

Mladíček Spieth sice doufal, že po vítězném John Deere Classic dostane Johnsona do další rozehrávky, ale k tomu nedostal vůbec šanci. Ostřílený krajan mu nedopřál ani píď naděje, když na úvodních sedmi jamkách uhrál hned čtyři birdie a sebejistě šel za svou jedenáctou výhrou na PGA Tour. Ta ho posunula na sedmé místo v průběžném hodnocení FedEx Cupu.
Spieth stejně jako Johnson šel šice finálovou rundu rovněž bez chyby, ale s finišem začal pozdě, první dva berdíky přidal na úvodní devítce, stejný počet pak zaznamenal na posledních dvou jamkách, a to už bylo pozdě.

Kompletní výsledky turnaje zde

Zach Johnson nedal Spiethovi ve finále šanci. Foto: Sam Greenwood, PGA Tour.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...