pgaPoprvé v 95leté historii turnaje budou fanoušci rozhodovat o umístění jamky na greenu. Stane se tak na posledním majoru roku PGA Championship. Pravda, fandové mají možnost určit, na jakou část greenu budou hráči cílit, jen pro jedinou jamku, ale zato to bude pro poslední kolo.

Vybranou jamkou je patnáctka Oak Hill Country Clubu (East Course) ve státě New York, Jde o středně dlouhý (165 metrů) třípar a fanoušci mohou vybírat ze 4 možných umístění jamky. A to až do skončení třetího kola turnaje (10. srpna).

Hlasovat můžete po přihlášení na stránkách PGA.com, kde si můžete podrobně prohlédnout všechny čtyři varianty i s komentářem Jacka Nicklause.

„Našim cílem není jen přilákat a zabavit fanoušky, ale také je vzdělávat. Každé umístění jamky vyžaduje jinou strategii, pro diváky je zajímavé zjistit, jaké všechny faktory musejí hráči při volbě rány zvážit," řekl jeden z organizátorů turnaje Kerry Haig z PGA of America.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...