Willett OmegaDanny Willett navázal na své předchozí výsledky v probíhající sezoně a po zdárném představení na Open triumfoval týden poté na Omega European Masters. Ve finále švýcarského podniku EPGA Tour předčil o ránu svého krajana Matthewa Fitzpatricka a o stejný počet ran jej zdolal i v celkovém pořadí. Nadvládu Angličanů pečetil třetí Tyrrell Hatton (-15), jenž na vítěze ztratil dvě rány.

Pro Willetta to byl třetí titul na Euroepan Tou. Díky němu se v průběžném hodnocení posunul na druhé místo za vedoucího Roryho McIlroye a ve světovém žebříčku se vyšvihl mezi pětadvacet nejlepších hráčů planety.

„Skvělý den," pochvaloval si vítěz. „Po včerejšku jsem byl trochu zklamaný, ale dnes jsem předváděl dobrý golf. Matt mi šel v průběhu celého kola v patách, o to víc jsem rád. Zůstával jsem v klidu a čekal na své šance," popsal Willett svůj vítězný recept.

Kompletní výsledky turnaje zde

Foto: www.omegaeuropeanmasters.com/fr


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...