Golf v ČR

FRL 2Dvanáctý turnaj série Open Golf Series 2017 se uskutečnil ve středu 23. srpna ve Františkových Lázních. Nádherně připravené hřiště a téměř ideální počasí dalo trumfy do rukou domácím hráčům, kteří nezaváhali a kteří díky Janě Kopúnové a Tomáši Horskému ovládli obě vypsané kategorie. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 95 cm si odváží Lukáš Krupička.

 

 

Celý článek...

pgac prihodaMoneta Czech PGA Tour 2017 má za sebou další z turnajů, tentokrát na golfovém hřišti v Ropici. Turnaj, který se hrál 20. - 21. srpna o letošní tradiční turnajovou částku, tedy o 300.000 Kč, vyhrál velmi dobrým výkonem, především ve druhém kole, Martin Příhoda. K nedělním 72, kdy se na hřišti trochu trápil, přidal fantastických pondělních 64.

Celý článek...

Olomouc 3Ve středu 16. srpna se uskutečnil v pořadí již dvanáctý turnaj pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf. Hrálo se za ideálního počasí v překrásném a přátelském resortu v Olomouci, a tak není divu, že turnaj přilákal téměř stovku hráčů. Ve vypsaných kategoriích si vedli nejlépe Lukáš Kalabis, Petr Březina a Luboš Zavřel (na ilustračním snímku uprostřed). Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 44 cm si na pověstné ostrovní osmičce vysloužil Jakub Sobotka.

 

Celý článek...

Sokolov lieserZ prvního místa vyrazil a první byl i po osmnácti jamkách. Ondřej Lieser se nejdřív radoval z „nepříjemného" počasí, ale ani poté, co přestalo pršet a vysvitlo sluníčko, nedal svým soupeřům šanci, donesl celkových 135 ran (-9) a svým soupeřům v turnaji Sokolov Trophy by CzechOne (14.–16. 8.) odskočil o 4 rány.

Celý článek...

il pohodaJe velmi zajímavé a možná i poučné porovnat přístup ke hraní golfu amatérských hráčů u nás a jinde ve světě. Protože se v ostatních zemích hraje golf masově mnohem déle než v české kotlince, dá se očekávat, že se situace v tuzemsku postupně přiblíží zavedeným poměrům ve světě. Sama podstata této krásné hry tomu totiž výrazně nahrává.

Celý článek...

lieserOndřej Lieser zaútočil z druhého místa po prvním kole turnaje KENOX CUP by CzechOne hraném ve Mstěticích s dotací 400 tisíc korun. Téměř celou dobu se o prvenství přetahoval s Filipem Mrůzkem, který se na dostřel dostal díky pěti birdies na své první devítce, avšak v závěru se Lieserovi podařilo svého pronásledovatele setřást a ani neproměněný nedlouhý pat do paru na poslední jamce mu ve vítězství nezabránil. Výsledkem 136 (-8) si mstětický profesionál zajistil 68.800 korun a zároveň si dal dárek k dnešním narozeninám.

Celý článek...

MCR ranyMezinárodním mistrem České republiky ve hře na rány se stal Matyáš Zapletal, který ve zkráceném tříkolovém turnaji odsunul obhajujícího Jiřího Zusku na stříbrnou pozici. V ženské kategorii se skvělým finišem dostala na trůn Kateřina Vlašínová a obhájila tak loňský titul.

Celý článek...

VlckovaAž budete číst tento rozhovor, bude už Karolína Vlčková psát první kapitoly svého nového golfového života. Života po přestupu mezi profesionálky. Debut zažije na Case Sereně, na turnaji Foxconn Czech Ladies Challenge. Tomu všemu předcházela úspěšná amatérská kariéra jak doma, tak na univerzitě ve Spojených státech. Jak na ni vzpomíná, co plánuje a jaká očekávání vstup mezi profesionály obnáší, to už prozradí na následujících stránkách.

Celý článek...

OGS Slapy 1Ideální počasí vytvořilo na jedenáctém turnaji Open Golf Series (OGS), který se odehrál ve slapském resortu ve středu 9. srpna, podmínky pro rekordní výsledky, a tak v jedné z vypsaných hendikepových kategorii nestačilo na první místo ani padesát stablefordových bodů. Žolíka Gecco Nearest si za výkon 351 cm na osmičce odváží Vít Vlasák.

Celý článek...

DGT2017 SedinZbrusu nový golfový resort Sedin vykazuje excelentní parametry, a tak není divu, že na něj zavítala turnajová série časopisu Golf, která se specializuje zejména na golfové skvosty nejenom v Česku, ale i Rakousku a Slovensku. Hráči byli z resortu doslova unešeni a už teď se těší na okamžik, až se budou moci příští rok do resortu vrátit.

 

 

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...