Golfiq
Golf v ČR

ProGolfTour2017Hřiště Ypsilonka ve Fojtce na Liberecku hlásí „Vše připraveno" pro vrchol letošní sezony. Tím bude třídenní klání evropské série ProGolfTour mezi 11. a 13. květnem o 30.000 eur hraný pod názvem EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks. Ve startovním poli uvidíme na 156 skvělých profesionálních golfistů z Německa, Rakouska a dalších 10 zemí, včetně České republiky.

Celý článek...

ABF-fordecor

1 Cesky-KrumlovPřicházející jaro a hezké počasí stále více láká vyrazit ven na výlet nebo prodloužený víkend za památkami, krásnou přírodou a nevšedními zážitky. Jižní Čechy jsou pro to ideální destinací. Můžete zde propojit sport, kulturu, pobyt v přírodě, zábavu. A samozřejmě golf.

Celý článek...

Pozvanka Detsky denPo registraci od 12.00 ve stánku Brother vás čekají čtyři soutěžní stanoviště (patování, kroket, hod na cíl kuželky). Připraveny jsou věcné ceny nejenom pro nejlepší v celkovém pořadí, ale i v jednotlivých disciplinách. Výsledky vyhlásí Roman Šebrle v cca 17.30.

Celý článek...

OGS-Malacky-winNádherné počasí a zajímavé hřiště přilákalo do Malacek tradičně početnou skupinu hráčů turnajové série časopisu Golf. Elitní hendikepové kategorii dominoval Miroslav Marčík; druhou výkonnostní polovinu pak ovládla Hana Šenkyříková (na snímku se stříbrným Pavlem Konopkou).

Celý článek...

Kaskada boysPříprava českého týmu dorostenců, které čeká v červenci na Kaskádě mistrovství Evropy týmů, na stejném místě odstartovala. Domácí výběr v nejbližších dvou dnech čeká přátelské trojutkání se silnými výběry Španělska a Irska. Vítěz Triangular Match 2018 bude znám v pondělí večer. Evropský šampionát se uskuteční v brněnském resortu od 10. do 14. července a přáním domácího výběru je vyrovnat, nebo vylepšit čtvrté místo dívčího výběru na šampionátu, který se zde uskutečnil před třemi lety. Španělé se netají tím, že stále ještě nerozdýchali loňskou finálovou porážku od Dánska na domácí půdě v La Manga, a že chtějí titul mistrů Evropy družstev chlapců do 18 let získat zpět, Irové by rádi byli černým koněm turnaje.

Celý článek...

Belohuby-JanUž vícekrát jsem psal parafrázi věty divadelní hry, kde jedna postava vytýká zbabělci: „Nešťastná země, která nemá hrdiny." Troufnu si jmenovat národy či lidská společenství takto nešťastná, protože nemají „hrdiny". A nejsou to jen hloupoučce uřvaní vlajkonoši fotbalových klubů či nacionalisté! „Nešťastné země bez hrdinů" – ti, kteří nevidí skutečné hodnoty, inklinují k přehnanému nadužívání symbolů, soch, hodností, medailí, titulů, řádů, frčků, zásluh a všeho symbolického. Symboly („plíšky") opravdovou hodnotu jen adekvátně popisují a přiměřeně zastupují, nikoli ji nahrazují.

Celý článek...

Strana 7 z 181

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...