Golf v ČR

FRL 2Dvanáctý turnaj série Open Golf Series 2017 se uskutečnil ve středu 23. srpna ve Františkových Lázních. Nádherně připravené hřiště a téměř ideální počasí dalo trumfy do rukou domácím hráčům, kteří nezaváhali a kteří díky Janě Kopúnové a Tomáši Horskému ovládli obě vypsané kategorie. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 95 cm si odváží Lukáš Krupička.

 

 

Celý článek...

pgac prihodaMoneta Czech PGA Tour 2017 má za sebou další z turnajů, tentokrát na golfovém hřišti v Ropici. Turnaj, který se hrál 20. - 21. srpna o letošní tradiční turnajovou částku, tedy o 300.000 Kč, vyhrál velmi dobrým výkonem, především ve druhém kole, Martin Příhoda. K nedělním 72, kdy se na hřišti trochu trápil, přidal fantastických pondělních 64.

Celý článek...

Olomouc 3Ve středu 16. srpna se uskutečnil v pořadí již dvanáctý turnaj pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf. Hrálo se za ideálního počasí v překrásném a přátelském resortu v Olomouci, a tak není divu, že turnaj přilákal téměř stovku hráčů. Ve vypsaných kategoriích si vedli nejlépe Lukáš Kalabis, Petr Březina a Luboš Zavřel (na ilustračním snímku uprostřed). Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 44 cm si na pověstné ostrovní osmičce vysloužil Jakub Sobotka.

 

Celý článek...

Sokolov lieserZ prvního místa vyrazil a první byl i po osmnácti jamkách. Ondřej Lieser se nejdřív radoval z „nepříjemného" počasí, ale ani poté, co přestalo pršet a vysvitlo sluníčko, nedal svým soupeřům šanci, donesl celkových 135 ran (-9) a svým soupeřům v turnaji Sokolov Trophy by CzechOne (14.–16. 8.) odskočil o 4 rány.

Celý článek...

il pohodaJe velmi zajímavé a možná i poučné porovnat přístup ke hraní golfu amatérských hráčů u nás a jinde ve světě. Protože se v ostatních zemích hraje golf masově mnohem déle než v české kotlince, dá se očekávat, že se situace v tuzemsku postupně přiblíží zavedeným poměrům ve světě. Sama podstata této krásné hry tomu totiž výrazně nahrává.

Celý článek...

lieserOndřej Lieser zaútočil z druhého místa po prvním kole turnaje KENOX CUP by CzechOne hraném ve Mstěticích s dotací 400 tisíc korun. Téměř celou dobu se o prvenství přetahoval s Filipem Mrůzkem, který se na dostřel dostal díky pěti birdies na své první devítce, avšak v závěru se Lieserovi podařilo svého pronásledovatele setřást a ani neproměněný nedlouhý pat do paru na poslední jamce mu ve vítězství nezabránil. Výsledkem 136 (-8) si mstětický profesionál zajistil 68.800 korun a zároveň si dal dárek k dnešním narozeninám.

Celý článek...

Strana 7 z 166

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...