Inzerce
Golf v ČR

pohadky-m-zPoutavé příběhy Annie o znovunalezení její síly a cestě životem od ubrečeného poslušného děvčátka ke zralé, sebevědomé a úspěšné ženě. Knihu pod pseudonymem Annie D. Fox vydává úspěšná česká golfistka (i manažerka) Anna Dzurenda: „V knize je 39 povídek a jedna je také o golfu (můj zážitek během Mistrovství republiky, které jsem vyhrála)."

Celý článek...

Inzerce

il senioriLidský věk se v posledních staletích výrazně prodlužuje a tento trend v posledních desetiletích ještě zesiluje. Relativně nedávno byla šedesátka synonymem stáří, dnes lidé tohoto věku většinou ještě naplno pracují a ve volném čase jich značná část pravidelně sportuje. V golfu, který je pro lidi vyššího věku ideálním sportem, není žádnou výjimkou pravidelné hraní i po osmdesátce. To je pro nás – golfové seniory – skvělá zpráva! Je ale třeba dodat, že se týká jen těch z nás, kteří jsou ochotni pro to něco udělat!

Celý článek...

Novosad JiriMožná si už ani nevzpomenete, kdy Pyšely poprvé otevřely své ferveje golfové veřejnosti. V tisku se neobjevovala žádná bombastická prohlášení, otevření nedoprovázel žádný skandál. Hned od prvních dnů vše vypadalo tak nějak přirozeně, jako by zdejší krajinu zdobily golfové jamky od nepaměti. Nenechte se ale mýlit. Golf v Pyšelích slaví teprve páté narozeniny, a tak bylo o obsahu rozhovoru se zdejším generálním managerem Jiřím Novosadem předem rozhodnuto.

Celý článek...

Lieser-Yps„Hrálo se mi samozřejmě dobře, lépe první devítka. Na té druhé mi trošku odešly paty, dal jsem i trojpat. Byl jsem si jistý v ranách 70 – 90 metrů, vytvářel jsem si skórovací pozice příhrami do 1,5 m od tyče. Hřiště bylo na to, jaké datum je v kalendáři a jaké počasí tu panovalo v minulých týdnech, ve skvělé kondici", okomentoval vítězný Filip Mrůzek svůj výkon.

Celý článek...

nflg2017 1Finále dvacátého ročníku Národní firemní ligy Golfu se uskutečnilo tradičně na začátku října na Kaskádě. Ucházet se o titul mistra ČR 2členných firemních týmů přijeli čtyři vítězové jednotlivých pavouků a již pondělní semifinále, ve kterém podlehl tým WIP Brno na 22. jamce týmu Železářství Fiala, rozhodlo, že ani dvacátý štítek neponese název některého z minulých šampiónů. A kdo tedy zvítězil? Jako nůž máslem prošli ročníkem 2017 reprezentanti ICV Praha, Jan Eisler a Robert Bouška, kteří jako jediní nemuseli ani jednou smývat pachuť porážky.

Celý článek...

Spilkova il 2017S čerstvým top ten umístěním na Ladies European Tour se Klára Spilková vrátila z Lacoste Ladies Open de France domů, kde stráví čas do sobotního odletu na klíčový turnaj letošní sezony, a sice druhou ze tří částí kvalifikace o americkou LPGA 2018. Ta se uskuteční od 19. do 22. října ve Venice na Floridě. Česká profesionálka mohla díky svým výsledkům vynechat první, srpnovou část.

Celý článek...

Strana 7 z 171

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...