Black Stork
Golf v ČR

wernerČlánek je o pár statistikách a co z nich plyne. Na první pohled pro golfové odborníky, manažery hřišť a stratégy. Neznamená to, že by nemohl zaujmout i běžné golfisty, neboť to, jak se golfu u nás daří, se týká všech, zejména našich peněženek. Nebudou-li přibývat noví hráči, budeme muset my ostatní sáhnout hlouběji do kapsy.

Celý článek...

il dlouhovekostGolf je, ve srovnání s jinými sporty, výjimečný zejména tím, že je možné ho provozovat do vysokého věku. Podívejme se na tento známý fakt z poněkud jiného úhlu. Jedna věc je chodit na golf v osmdesáti letech, druhá věc je být ještě schopen hrát bez zásadních omezení a hru si naplno užívat. Co můžeme objektivně udělat pro to, abychom toho byli schopni?

Celý článek...

1 ilustraceISS 8946 12012Z mé dřívější žurnalistické zkušenosti vím, že redaktoři mají tendenci spíše nečíst vlastní tiskovinu. Já však i po více než 15 letech přispívání čtu dosud pozorně každé vydání časopisu Golf. Kriticky se zamýšlím nad vlastními články a čerpám inspirace od ostatních autorů.

Celý článek...

Belohuby-JanHlasitý zpěv a golf? Ani omylem! Viděl snad někdo někdy, aby se v souvislosti s golfem – snad mimo hymny při mezinárodních akcích – hlasitě zpívalo, či dokonce aby spontánně zpívaly davy? Já myslím, že zpěv naopak potřebujeme, speciálně jedné písně.

Celý článek...

dzurenda 1Přestože se v českém golfu zjevila jako neznámá kometa teprve před patnácti lety, září poslední dobou tak intenzivně, že ji nelze přehlédnout. Když se navíc na sklonku minulého roku objevila na pultech knihkupectví její prvotina, bylo jasné, co bude předmětem našeho rozhovoru.

Celý článek...

kasinaondrejHned na začátku předesílám, že se v článku nebudu snažit vyřešit, zda se Tiger Woods do vrcholového soutěžního golfu vrátil na chvíli nebo na delší dobu a co tento návrat přinese pro příští turnaje. Tohle vše nám ukáže čas, nad kterým nemáme moc. Jen se chci ohlédnout za kusem života onoho výjimečného člověka, který – ať chceme nebo ne – zásadně ovlivnil podobu a vnímání našeho sportu.

Celý článek...

Strana 5 z 175

5

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...