Golf v ČR

ogs-haugschlag-2-250Turnajová série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf zavítala 17. července 2019 do rakouského Haugschlagu. Hrálo se dokonale připravené hřiště Waldviertel, ani počasí nezlobilo, a tak měly premiantky obou kategorii Stanislava Stejskalová a Marie Waldová (na snímku) cestičku k vítězství dokonale umetenou. Jen žolíka za nearest, který byl vypsán na kultovní ostrovní třináctce, musely ženy oželet. Dlouho, opravdu dlouho patřil Heleně Kratochvílové, pak ale přišel Karel Křeček a výkonem 88 cm zachránil čest mužů alespoň v jedné soutěži.

Celý článek...

svoboda 250Golf je relaxační záležitost – představuje přirozený pohyb v krásně upraveném přírodním prostředí. Proto je optimální protiváhou dnešnímu sedavému životnímu stylu. Golf je sport, který rozvíjí veškeré vlastnosti a schopnosti hráčů.

Celý článek...

pga-tour-250Tak výsledkově kvalitní turnaj ještě Czech Pro-Am Teching Tour ve svých osmi ročnících nezažila. Přesně ve čtvrtině prázdninového času se odehrálo letošní čtvrté klání a na Karlštejně to byly parádní výkony. Na top 10 bylo u profesionálů potřeba zahrát nejhůře par hřiště 72 a u amatérů pak nejméně 37 bodů! A to se hrálo na náročném hřišti, které nedá nikomu nic zadarmo, o čemž se ostatně přesvědčilo všech 88 startujících.

Celý článek...

me drostenci 250Muži museli nejprve strávit zklamání ze sestupu, čekalo je však ještě jedno utkání se Slovinskem o 15. místo. Soupeř obsadil s velkou ztrátou 26 ran na Čechy poslední místo v kvalifikaci na rány, ale v jamkové hře tento rozdíl nebyl dlouho patrný. V singlech si oba týmy body spravedlivě rozdělily, o vítězství nad Slovinskem (3:2) tak rozhodla až čtyřhra. Dorostenci po výhře nad Nizozemskem (4,5:0,5) berou 11. místo.

Celý článek...

me zeny 250Do české golfové historie se dnes zapsal ženský reprezentační tým na ME družstev v Itálii. Naše reprezentantky vybojovaly vítězstvím nad Francií deváté místo. Dívky do 18 let dnes podlehly Nizozemkám a umístily se na konečném šestém místě.

Celý článek...

ogs-1-250Vyhlášené hřiště a báječné počasí přilákaly na devátý turnaj OGS, který se hrál ve středu 10. července téměř devadesátku hráčů. Nejlepšími ve svých kategoriích byli Luděk Číhal, Robert Janík a Ivan Macho. Cenu za Gecco Nearest v hodnotě 80 cm si odvezl Jakub Vrba.

 

 

 

Celý článek...

Strana 5 z 202

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...