Golf v ČR

spilkova-qPři čtvrtém členském startu na LPGA v letošní sezoně přebývaly Kláře Spilkové tři rány nad cut, takže zůstala znovu před branou finálových kol.
Profesionálka skončila při KIA Classic v kalifornském Carlsbadu na výsledku +4 (73-75), když se jí nevydařilo nadějně rozehrané druhé kolo.

Celý článek...

CzechMastersTK 200„Jsem moc rád, že si letos zahraji v České republice. Byl jsem v Česku jen jednou před několika lety. Chtěl bych pozvat diváky na Albatross. Uvidíte světový golf, doufám, že hodně birdie. Děkuji za pozvání, setkáme se na Czech Masters," prohlásil Els ve video zdravici. Els je bývalou světovou jedničkou a jen na turnajových odměnách vydělal za svou kariéru přes 2 miliardy korun.

Celý článek...

bav-se-golfem-250Právě rok od svého startu má za sebou platforma Bav se golfem. Za první rok své činnosti se stačila zapsat do povědomí jako nejjednodušší možnost, jak se dostat ke golfu a orientovat se v novém prostředí. Platforma se navíc stala moderním marketingovým nástrojem, do kterého se postupně přidávají další hřiště s možností své propagace.

Celý článek...

Jilek TMR 250Vstup společnosti Tatry mountain resorts (TMR) do prostředí českého golfu byl promyšleným tahem vedoucím k naplnění jasných vizí. Nevěříte? Pak se pozorně začtěte do rozhovoru s Čeňkem Jílkem, statutárním ředitelem TMR pro Českou republiku.

Celý článek...

Spilkova-BognerAni třetí letošní start na LPGA neproměnila Klára Spilková v první cut. Na Bank of Hope Founders Cup ve Phoenixu zahrála 73-75 a s celkovými +5 jí přebývalo šest ran. „Před turnajem jsem se cítila dobře, mám natrénováno z Floridy, ale ještě si pár věcí potřebuje sednout. Stále je tu pro mě spousta nového," řekla členka globálního týmu KPMG a Czech Teamu k svému výkonu na hřišti Wildfire Golf Club s parem 72.

Celý článek...

gpa bannerSeriál šesti 2denních kvalifikačních turnajů pod hlavičkou GPA Czech Mid & Senior Tour 2019 bude zahájen již 29. – 30. dubna v Berouně.

Celý článek...

Strana 5 z 196

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...