Golf v ČR

Woods-250Ve čtvrtek 23. října vychází v nakladatelství JOTA kniha s prostým názvem: Tiger Woods. Měli jsme šanci do knihy nahlédnout, a tak můžeme potvrdit, že portrét jedné z největších ikon světového sportu, nabízí mnohem víc než jen řadu senzačních odhalení.

Celý článek...

cgf-whc-250ČGF zveřejnila první informativní video k dlouhodobě plánované změně hendikepového systému, který je – zjednodušeně řečeno - postaven na průměru nejlepších osmi výsledků z posledních dvaceti odehraných. Přestože byla na přechod poskytnuta roční lhůta, měl by nový celosvětový hendikepový systém WHC platit v Česku již od 1. ledna.

 

 

Celý článek...

tipsport2019-winners-250Patnáctý ročník Tipsport Poháru Mistrů 2019 se odehrál 12. – 13. října na Konopišti za takřka ideálního počasí. Ze 36 mužů a 33 žen, kteří se postavili na start se po dvou kolech nejvíce radovali Gregg Lavoie z Erpetu a Michaela Kverková z Kunětické Hory.

Celý článek...

ogs-fin-win-250Závěrečný turnaj Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a přiznivce časopisu Golf, se odehrál v úterý 8. října ve Slavkově u Brna, a protože se finálový turnaj nejenom přepočítával koeficientem 1,5, ale započítával se navíc do žebříčku jako šestý, nechyběl na startu nikdo, kdo měl šanci získat titul celkového vítěze. Hrálo se ve třech kategoriích, které ovládli Petr Leicman, David Novák a Lukáš Pařenica. Celkovým vítězem túry se stal Jan Hovězák (na snímku uprostřed) a zlatostříbrného rytíře za vítězství v soutěži Gecco Nearest získal David Novotný.

 

Celý článek...

Spilkova 2019 ofic 250„Jsem ráda, že jsem podruhé za sebou prošla cutem a mohla si zahrát všechna čtyři kola. Hra byla solidní a turnajový tlak nic nenahradí. Věřím, že v příštích týdnech si vše sedne ještě lépe," dodala Klára Spilková.

Celý článek...

grandfinale-ondra-250Závěrečný turnaj české profesionální série, Portiva Golf Trophy – Grandfinále Moneta Czech PGA Tour, který se odehrál 3.–5. října na Kaskádě, ovládl – byť o jedinou ránu – po kolech 68, 67, 70, celkem 205/-11 Ondra Lieser, za což si vysloužil šek na 60 000 Kč. Na druhé místo odsoudila mocně finišujícího Standu Matuše až chybička na poslední jamce, takže se musel spokojit s šekem na 47 200 Kč. Za celkový výkon -6 si třetí místo a 27 200 Kč odváží z Kaskády Gregg Lavoie.


Na ocenění za první místo v Order of Merit za rok 2019 stačilo Janu Cafourkovi 242 000 Kč.

Celý článek...

Strana 5 z 208

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...