Inzerce
Golf v ČR

golc-davidZajímá vás, jaká je reálná podoba prostředí, z něhož by měl v budoucnosti povstat český golfista světové úrovně? Pokud ano, určitě si nenechte uniknout postřehy Davida Golce, který se věnuje dětským golfovým tréninkům ve Slavkově u Brna již déle než patnáct let.

Celý článek...

Inzerce

Golf predplatne 250Vážení čtenáři a příznivci, pokud zvažujete předplatné našeho časopisu, nastal čas nejlepšího výběru. A pokud byste chtěli udělat radost někomu jinému? Jsme připraveni. Stačí si jen vybrat a informovat o svém výběru redakci. Vše ostatní je už nastaveno.

 

 

Celý článek...

Golf ples 250Tradiční Brněnský golfový ples, který se uskuteční v pátek 19. ledna 2018 v sálech hotelu Voroněž a jehož hostem bude Miro Žbirka, avizuje další novinky. A které to jsou? Nejenže s Miro Žbirkou vystoupí při jeho hodinovém bloku i známá zpěvačka Martha, ale jako host programu bude zpívat tvář předcházejících plesů Petr Gazdík a v restauraci Atrium Vás svým uměním potěší kytarista Jiří Kalousek. Připraveny jsou i speciální ceny ubytování 1.510,- Kč za 2lůžkový a 1.350,- Kč za 1lůžkový pokoj!

 

Celý článek...

Spilkova-kpmg1Svou životní sezonu na Ladies European Tour zakončila Klára Spilková posledním startem roku při Omega Dubai Ladies Classic. Výsledek na hřišti Emirates Golf Clubu – dělené 36. místo – upevnil konečné 4. místo v evropském žebříčku Order of Merit. Tak vysoko, v první desítce či dokonce pětce evropského pořadí sezony, profesionálka nikdy nebyla. Postarala se tak o historické umístění pro český golf. Ten slavil její rovněž historické vítězství na Ladies European Tour v dubnu při Lalla Meryem Cupu v Maroku.

Celý článek...

wernerTak jsem byl znovu peskován, že jsem se objevil v golfové klubovně v džínách. Hmm. Je čas se nad tím nahlas zamyslet. Když jsem v roce 1972 začal hrát tenis, bylo nemyslitelné hrát v něčem jiném než v bílém. Postupně se tenisové kurty k potěšení všech zabarvily a čistě bílý zůstal pouze Wimbledon. Paráda.
Naše golfové povědomí si však hraje na Old Course. Proč to tak je? Co nás tak láká na golfových totemech. Zvyklostech, které jsme nikdy reálně nezažili a které svět z valné většiny opouští? Je to úcta k nepoznané tradici, nebo neschopnost rozlišovat?

Celý článek...

il senior-1Když hrajeme golf, pro konečný výsledek má stejnou váhu každá rána, jak mimořádně dlouhý drajv, tak centimetrový pat. Po šedesátce je sice důležité udržovat dostatečnou délku ran, ale daleko důležitější roli začíná hrát kvalitní krátká hra. Řeč je o hře krátkými železy, především wedžemi a patrem. Hra v blízkosti greenu a na něm by měla být středem pozornosti každého seniorského golfisty.

Celý článek...

Strana 4 z 171

4

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...