Pravidla
Golf v ČR

Babicky pgacProfesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR vypsala v létě výběrové řízení na pozici Manažer vzdělávání. Jedná se o první krok v budování profesního exekutivního aparátu, který bude zajišťovat každodenní chod a potřeby organizace, jejíž vedení je voleno členskou základnou. Z přihlášených uchazečů byl hlasováním výboru vybrán Alan Babický.

Celý článek...

ilu-graf-vzhuruV rámci analýzy projektů Se školou na golf a Bav se golfem byly na stránkách ČGF zveřejněny rozbory společnosti KPMG shrnující varianty vývoje, kterými se bude český golf v nejbližších letech vyvíjet. Bohužel příliš polemiky nevyvolaly, protože zahrnují celou škálu možností – od totálního nezdaru (pesimistická varianta), přes mírný růst (realistická varianta) až po případný boom (optimistická varianta), a tak lze na sto procent tvrdit, že se jejich prognóza vyplní. Bohužel není jasné, která.

Celý článek...

jmk brnoJižní Morava není jenom Austerlitz nebo Káskáda, ale také kraj vína, kraj s největším počtem hradů a zámků a slunečního svitu v celé naší vlasti. Teplé klima, které tu panuje, svědčí nejen vinné révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Každý návštěvník si u nás najde, co obdivovat. Památky Velkomoravské říše, Věstonickou venuši a další nálezy z dob lovců mamutů, hrady, zámky, technické památky, vojenská opevnění z 30. let 20. století, nevšední a pestré krásy krajiny, od meandrů a skalnatých svahů Národního parku Podyjí po Moravský kras s krasovými jeskyněmi až po propast Macochu a podzemní řeku Punkvu. Ne náhodou je jižní Morava hned po Praze turisticky nejvyhledávanějším regionem České republiky.

Celý článek...

Spilkova-BognerZe 193 hráček na startu druhé části kvalifikace o LPGA 2019 byla Klára Spilková po finále čtvrtá nejlepší. Náročný turnaj ve Venice na Floridě odehrála 23letá profesionálka bravurně a stejně jako loni jasně postoupila do finálové fáze hry o kartu na americkou golfovou sérii pro příští sezonu.

Celý článek...

PGA-PospisilV rámci série rozhovorů s představiteli České PGA tentokrát s Jiřím Pospíšilem hodnotíme, v jakém stavu se nachází školící semináře či profesionální turnaje, financování českého profesionálního golfu či zajištění vlastního sídla.

Celý článek...

 

PM PokornyNa 14. ročníku turnaje Tipsport Pohár Mistrů 2018, který se uskutečnil 13. - 14. října na Konopišti, dovolilo velmi teplé a slunečné počasí hráčům atakovat opravdu pěkné výsledky, a to především v kategorii mužů. První den ovládli s výsledkem 68 ran Jaromír Černý ml. a Jakub Pokorný (na snímku), nejbližší pronásledovatelé skončili na čísle 70 ran, obhájce Vojtěch Dostál a Gregg Lavoie. Mezi ženami potvrzovala roli favoritky od prvních jamek Dominika Burdová s výsledkem 72 ran. Pro 14. ročník byl CUT, stanoven hranici 79 ran v kategorii mužů. U žen stačilo 83 ran.

Celý článek...

Strana 4 z 188

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...