Golfiq
Golf v ČR

Mruzek il drimlTři česká jména ozdobila startovní listinu skotského zastavení Challenge Tour, které se odehrálo 21. – 24. června pod názvem SSE Scottish Hydro Challenge hosted by Macdonald Hotels & Resorts. Nejlépe se z nich dařilo Filipovi Mrůzkovi, který po kolech 73, 69, 70, 70, celkem 282/-2 dělil devatenáctou příčku a bral 2 706 euro.

Celý článek...

ABF-fordecor

Vanova Sideri Ondrej-PychaDruhá nejlepší česká golfistka pochází z Karlových Varů, ve svých osmadvaceti letech má vystudovánu Tělovýchovnou fakultu a kromě golfu vlastní trenérské licence i na běh, běh na lyžích a fitness... A také kartu na Ladies European Tour!

Celý článek...

CGF KonopistePřestože se naděje na senzační úspěch české amatérky na profesionálním turnaji Czech Ladies Challenge, který se odehrál na Konopišti 14. – 16. června, nakonec v realitu nepřeměnila, muselo dělené druhé místo Terezy Melecké (208/-8) české fanoušky minimálně uspokojit. Vítězný šek s hodnotou 5 600 euro si z Konopiště odvezla Španělka Carmen Alonso (205/-11).

Celý článek...

wernerUž měsíc běží platforma, cílem které je přilákat nové golfisty, informovat je o možnostech jak s golfem začít. Dokonce se obrací na hráče, kteří golf už hráli, ale z nějakého důvodu přestali. Součástí je i bourání mýtů, zájemcům vysvětluje, že golf nemusí být tak drahý, že zelená karta neexistuje a prostřednictvím garanta z klubu můžete získat i hendikep. Na stránkách najdete základní informace, jak se na první golf obléci, co si vzít (a nevzít s sebou), dokonce jsou tam i pravidla a další věci. Základní funkcí však je nabídka hřišť a klubů pro začátečníky. Kurzy, dny otevřených dveří a podobně.

Celý článek...

Mnich-il-1S výjimkou krajských soutěží proběhla v průběhu uplynulého víkendu první dvě kola všech ligových soutěží – od druhé ligy až po extraligu. Hrálo se na sedmi místech (na ilustračním snímku je extraligový Mnich) a výsledky svého klubu můžete sledovat na serveru ČGF.

 

 

Celý článek...

charvat-tomJe již golfových hřišť u nás moc, nebo máme naopak málo golfistů? A jak se vlastně vede domácím golfovým resortům? Věřím, že i vás zaujmou názory Tomáše Charváta, který stál nejenom u vzniku hřiště u Slapské přehrady, ale s jehož jménem se setkáte u většiny progresivních projektů z dílny asociace majitelů golfových hřišť.

Celý článek...

Strana 4 z 181

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...