Golf v ČR

OGS Pysely 01 250Perfektně připravené hřiště a nádherné počasí typu skotského léta vytvořily dokonalé kulisy pro tradiční zahajovací turnaj nové sezony Open Golf Series, turnajová série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf. Hlavním partnerem byla restaurace Blue Wagon, již čtyřikrát uvedená v michelinském průvodci, a tak bylo o co hrát.

Celý článek...

lady-golf-250Květnový pátek 17. 5. bude ve znamení dámského golfu. Přijměte srdečné pozvání na třetí ročník přátelského turnaje pro dámy. Tentokrát se uskuteční v krásném prostředí Kořenec Golf & Ski resortu.

Celý článek...

CGC logo BW 250„Central Golf Club má hned několik cílů. Chceme hráčům umožnit cestovat po několika hřištích v rámci jednoho členství bez nutnosti být členem jednoho z virtuálních klubů a také umožnit hráčům ostatních klubů poznat všechny naše hřiště. V neposlední řadě máme ambici usnadnit golfové začátky všem zájemcům o tuto krásnou hru, " uvedl Jan Kastner, prezident Central Golf Clubu.

Celý článek...

EMR 3805 250Jedenáctý ročník sportovního klání, které spojuje dvě disciplíny lyžování a golf, se uskutečnil v  termínu 5. a 6. dubna 2019, „na červené" ve Skiareálu Špindlerův Mlýn a na golfovém hřišti Golf & Spa Kunětická Hora. Celá akce začala v podvečer 4. dubna, kdy se do Quattro Baru ve Ski Areálu sjeli účastníci na předávání startovních čísel. Páteční ráno ve "Špindlu" připravilo pro závodníky jarní slunečný den s modrou oblohou.
„Letošní zima byla vydařená. Velkým vrcholem byl závod Světového poháru žen, který se do Špindlu vrátil po osmi letech. Akce se povedla na výbornou, měli jsme samé pozitivní ohlasy. A akce innogy SKI&GOLF Czech Championship je dalším velkým závodem na konci zimy u nás.", doplňuje René Hroneš, ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Celý článek...

Jon MichaelDíky práci, kterou vykonává, měl možnost jako jeden z prvních čelit změnám v golfových pravidlech přímo na hřišti a v praxi. Michael Jon v únoru absolvoval tři turnaje organizované PGA's of Europe. Hned ty první dva byly, podle zpovídaného, zajímavým studijním materiálem. První týden ve Španělsku, na hřištích Lakes a Hills LUMINE Mediterránea Beach & Golf Community, probíhal mezinárodní Pro-Am, v navazujícím týdnu hrálo o titul evropského šampiona ve formátu fourball 220 profesionálů. Jak to s novými pravidly v praxi vypadá? Nejen to se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Celý článek...

marschaloveŽatecko přivítalo 17 účastníků Kurzu maršálů golfových resortů s otevřenou náručí a nádherným počasím. Česká Asociace Golfových Maršálů pořádala 12. kurz v Golf Resortu Bitozeves.
Mezi účastníky byli letos zastoupeni jak maršálové s mnohaletou praxí, kteří přišli načerpat novinky z jiných resortů, tak i úplní začátečníci, kteří se na práci maršála teprve připravují. Lektory kurzu byli Jiří Milfajt a Ivan Mareš - oba s obrovskými znalostmi a zkušenostmi ve způsobech, jak udržovat správné tempo hry na hřišti, jak komunikovat s hráči i s doporučeními, co všechno maršálové ke své práci potřebují nebo co vše zvládnout během první pomoci.

Celý článek...

Strana 4 z 196

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...