Golf v ČR

SenioriJestli je pro někoho golf v nesoutěžní formě opravdu vhodnou pohybovou aktivitou, pak jsou to právě senioři. Na rozdíl od většiny jiných sportů, které pro ně začnou být s přibývajícím věkem fyzicky příliš náročné, je nesoutěžní golf příjemnou procházkou v krásně upravené přírodě a umožňuje jim pravidelně se setkávat a pobavit se s přáteli, s nimiž by se jinak dokázali setkat jen velmi zřídka.

Celý článek...

GT 2017 finale 01 web prevPočtrnácté se stal výběr Východu vítězem President Goldscheider Trophy, jehož 20. ročník se uskutečnil poslední říjnový víkend v Prague City Golf na Zbraslavi. Zkušenější výběr pod taktovkou hrajícího kapitána Tomáše Vymazala vyhrál dvoudenní jamkový souboj družstev Východ vs. Západ 12:5.

Celý článek...

DGT Kaskada winner JMNejméně tři turnaje základní části a ve finále zahrát alespoň na svůj hendikep, tak to byly nezbytné atributy pro účast ve tříčlenné rozehrávce o hlavní cenu (golfový týden v hotelu Cornelia v Beleku od CK Golfové cesty). Hrálo se v úterý 26. září na Kaskádě, na které musela pro vyluštění poslední tajenky trojice Jan Mušálek, Rolf Franke a Petr Šťastný dojít v rozehrávce až na green třetí jamky, na které potvrdil svou vynikající formu Jan Mušálek.

Celý článek...

GOLF PinkBubble flight-FOTORekordních 650 tisíc korun získal Nadační fond Pink Bubble během tradičního dobročinného turnaje na pomoc mladým lidem, kterým život zkomplikovala rakovina. Do berounského Golf Resortu je první zářijový den přijelo podpořit skoro sedmdesát golfistů včetně sportovců a známých osobností. Za peníze, které společně vybrali, se "bubliny" po skončení aktivní léčby vydají na ozdravné a zážitkové pobyty.

Celý článek...

il pohodaGolf hrají ve světě desítky milionů lidí. Jen poměrně malá část z nich chce v golfu hlavně soutěžit, ať již v profesionálních nebo amatérských kláních, naprostá většina lidí v golfu nachází zejména zábavu, příležitost sejít se s přáteli, užít si zdravého pohybu na čerstvém vzduchu, aniž by cítili potřebu hrát turnaje. Jejich přístup nejlépe vystihuje termín nesoutěžní golf. Obrovská masa nesoutěžních golfistů dělá z golfu miliardový byznys. Je jen na nás, jak s touto informací naložíme!

Celý článek...

il SenioriKdy se vlastně člověk opravdu stává seniorem? Když začne pobírat starobní důchod? Nebo když ho poprvé někdo v tramvaji pustí sednout? Nebo je věk opravdu jen číslo v rodném listu a člověk je tak starý, jak se sám cítí? A je sportování vhodná aktivita i pro lidi, které již stát pasoval na seniory, protože jim přidělil penzi?

 

 

 

Celý článek...

Strana 4 z 166

4

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...