E uvodV průběhu uplynulého víkendu se v pražském Erpet Golf Centru odehrál již 20. ročník EGC Cupu, vylosovala se Herbadent liga Erpet Golf Centra a uskutečnil se křest knihy Daniely Gaudlové!

 

 

 

E EGC CupKvalifikace Erpet Golf Centrum Cupu se rozjela již v pátek 15. listopadu. O vítězi se rozhodovalo v neděli. „Úroveň letošního jubilejního ročníku je velice vysoká a hráči předvádí úžasné výkony", konstatoval Karel Vopička, president GCEP. Letošního ročníku se zúčastnili vítězové z let minulých, hráči, či hráčky z řad mládežnické reprezentace, profesionální trenéři a mnozí dobří golfisté, kteří se též chtěli porvat o prvenství. Ve finále se utkali Kristýna Frýdlová a Jiří Němeček, který rozhodl o svém prvenství na 17. jamce a mohl se radovat z putovního poháru, skleněné trofeje a cen pro vítěze 20. ročníku EGC Cupu. Třetí místo obsadili Martin Bešta a David Štrouf (všichni na snímku).

Během dne proběhlo též losování Herbadent ligy Erpet Golf Centra, která odstartuje za dva týdny.

E krestPutovní pohár byl předán, vítěz znám a Erpet Golf Centrum se chystalo na křest knihy Deniely Gaudlové. Večerem moderovala Eva Čížkovská a návštěvníci viděli netradiční křest. Kniha, Osud na mě ukázal 2, vychází pouze v elektronické podobě, tudíž šampaňské „křtilo" flash disk, na kterém byla kniha nahraná. Poté již následovala ukázka paragolferu, který umožňuje hendikepovaným hrát golf, soutěže pro návštěvníky a golf. Ano, diváci měli možnost si pod vedením trenérů vyzkoušet krásy golfu.

 

E paragolferu

Text a foto: Jan Zvolský, Erpet Golf Centrum


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...