ProGolfTour2017Hřiště Ypsilonka ve Fojtce na Liberecku hlásí „Vše připraveno" pro vrchol letošní sezony. Tím bude třídenní klání evropské série ProGolfTour mezi 11. a 13. květnem o 30.000 eur hraný pod názvem EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks. Ve startovním poli uvidíme na 156 skvělých profesionálních golfistů z Německa, Rakouska a dalších 10 zemí, včetně České republiky.

Turnajem ProGolfTour každoročně zahajuje český profesionální golf svou sezonu. Na liberecké Ypsilonce se tato akce uskuteční již potřetí a zaznamenává čím dál větší ohlas.

Vlastnímu turnaji evropské série předchází kvalifikační turnaj 9. května, kde promotér Česká 1 nabídne 10 volných karet do následného eventu evropské ligy. Do tohoto kvalifikačního turnaje (s názvem Oaza Distribuce II Trophy by Atomic Drinks) se přihlásila většina českých profíků v čele s Lieserem, Tintěrou, Ničem či Šebrlem. Doplní je širší česká i zahraniční profi špička i nadějní místní amatéři jako je student JerGymu Adam Balatka.

Část hráčů německé série se na kvalifikační turnaj přihlásila kvůli seznámení se s aktuálním stavem libereckého hřiště. Oba souboje s nástrahami ypsilonského mistrovského hřiště proběhnou pod dohledem TV kamer.

Obě akce komentuje šéf promotérské společnosti Česká 1, Pavel Krenk: „Květnový dvouevent považujeme za základní pilíř naší činnosti. I když chceme od příští sezony naši práci radikálně změnit, tuto akci si budeme i v dalších letech hýčkat. Věřím, že se naši hráči na domácím hřišti předvedou v co nejlepším světle a že navážou na loňské výsledky Aleše Kořínka a Ondřeje Liesera".
Vstup na obě akce je zdarma a divákům stačí pouze zachovávat základní bezpečnostní a slušnostní pravidla.

Zdroj: TZ, Radovan Vrátný
Foto: Zdeněk Sluka


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...