Golfista roku-2017-250Absolutní vítězkou 4. ročníku ankety Golfista roku 2017, která se uskutečnila ve čtvrtek 8. března, se stala Klára Spilková. Třiadvacetiletá profesionální hráčka, která ovládla i tři předchozí ročníky ankety, má za sebou nejlepší, už sedmou sezonu na Ladies European Tour vyšperkovanou premiérovým turnajovým titulem v Maroku. O vítězství Spilkové rozhodli svým hlasováním výkonnostní hráči, trenéři, sportovní novináři a zástupci golfových resortů.

„Vítězství v Maroku byl můj splněný sen. Ještě teď se klepu při vzpomínce na tento okamžik. Za svou sezonu a úspěch v anketě jsem vděčná svému týmu, trenérovi, rodině. Patří jim můj dík," neskrývala radost Klára Spilková, která si letos poprvé zahraje US Open, předposlední z majorů, který si ještě nevyzkoušela.

V anketě posílají hlasy profesionálním i amatérským hráčům sportovní kluby a trenéři, významně o konečných výsledcích rozhodují hlasy široké veřejnosti. V roce 2017 byli oceněni:
Absolutní vítěz: Klára Spilková
Profesionál roku: Stanislav Matuš
Profesionálka roku: Klára Spilková
Amatér roku: Šimon Zach
Amatérka roku: Sára Kousková

Zdroj: TZ, foto: Zdeněk Sluka

Golfista-Roku partneri-650


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...