Spilkova HaglundČeská zástupkyně na LET přesto potvrdila, že se jí v Maroku daří. Na Lalla Meryem Cup stoupala kolo od kola výsledkovou listinou, až se její skóre zastavilo na hodnotě 285/-3. To znamenalo jediné, že se o titul popere v rozehrávce. Soupeřkami jí byly Švédka Jenny Haglund a Sarah Kemp z Austrálie.

Play-off nemělo dlouhého trvání. Poté, co se jeho protagonistky přesunuly na osmnáctou jamku, opřela se Švédka do drajvu a vyslala míček na 250 metrů, o chvíli později si připravila pozici na birdie a z necelého půldruhého metru se nemýlila. „Cítím se úžasně, z mé strany to byl výborně odehraný turnaj a jsem ráda, že jsem ho zakončila takovým způsobem," hodnotila své vystoupení čtyřiadvacetiletá vítězka, která se na túře pohybuje druhou sezonu.

O rok mladší Spilková mohla titul obhájit, aniž by musela do rozehrávky. Na sedmnácté jamce skórovala ze 3,5 metru a dotáhla se na vedení, ve kterém se mohla na poslední jamce osamostatnit. Naneštěstí pro ni skončil metr a půl dlouhý pat nad jamkou.
„Cloumají mnou emoce, protože celý týden jsem byla nervózní. I na greenu jsem to vnímala a bohužel pat neproměnila. Doufám, že jsem si to schovala na příště. Podala jsem velmi dobrý výkon a jsem za to vděčná," hodnotila své vystoupení Spilková, jež nebyla jedinou Češkou, která v turnaji bojoval o podíl z celkové dotace.

Na odměnu si sáhla i Šideri Váňová, jež dělila 53. příčku.

Kompletní výsledky na https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=LAMC&season=2018&report=https://info.ladieseuropeantour.com/tic/tmresult.cgi?tourn=LAMC~season=2018~result=PF~

Foto: LET


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...