Spilkova-BognerNaše nejlepší profesionálka má za sebou třetí turnaji LET této sezony. Buick Championship 2015 se hrál 7. až 10. května v Šanghaji na 72parovém hřišti Shanghai Qizhong Garden GC. Klára zde ve čtyřech kolech zahrála 72 (E), 73 (+1), 76 (+4) a 75 (+3) ran a s celkovým výsledkem +8 obsadila dělené 48. místo.

„Poslední dvě kola se mi rozhodně nepodařila dle představ. Těžko jsem nacházela rytmus a trošku pokulhávala i koncentrace. Bohužel jsem se dnes chytla až na druhé devítce. Vytvořila jsem si ještě několik šancí na birdie, ale žádnou se mi nepodařila proměnit. Kromě jedné na čtvrté jamce, kdy jsem zahrála do jamky opravdu velmi dlouhý pat. Tento týden mi dělala velký problém i hra z bankrů, se kterou normálně problémy nemívám," okomentovala své pocity krátce po turnaji Klára Spilková a dodala, „nyní mě čekají tři dny s Keithem v Turecku, tak na nich budeme určitě pracovat."

Po turnaji se Spilková přesouvá do Turecka, kde ji čeká její čtvrtý turnaj letošní LET sezony – Turkish Airlines Ladies Open. Odehraje se na hřišti Carya Golf Club od 17. do 20. května 2015. Od úterý do čtvrtka bude Kláře díky podpoře ČGF dělat společnost i její trenér Keith Williams.

Zdroj: Monika Dvořáková, klaraspilkova.eu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...