Spilkova-BognerČeskou profesionálku Kláru Spilkovou čeká po měsíční pauze třetí turnaj sezony LET, který se hraje od 7. do 10. května jako Buick Championship na soukromém hřišti Shanghai Qizhong Garden Golf Club s parem 72 ran. Dotace pro tento turnaj činí £ 600 000 a Klára Spilková do něj vstupuje z 52. místa žebříčku LET.

Průběžný scoring sledujte ZDE>>>

Měsíční přestávku Spilková využila opravdu naplno. Kromě sponzorských povinností se odehrál první turnaj ze série Lymfom Help Golf Tour by Klára Spilková v Olomouci. Jako kapitánka týmu Severu dotáhla své svěřenkyně k jasnému vítězství v Lady Abrahams Trophy 2015. Díky podpoře ČGF se mohla na týden přesunout do Anglie za svým koučem Keithem Williamsem, kde si zahrála několik anglických hřišť a pilovala herní techniku. Jinak jela dle svého klasického programu, pravidelně docházela ke své psycholožce Haně Jenčové, na golfové tréninky k Pavlu Ničovi a svou kondici vylepšovala pod dohledem Martina Procházky. Od května mají nový prostor pro trénování ve Fitnesskotva a Fitstudiokotva. Klára tak ukončila spolupráci s World Class a zahajuje novou spolupráci s jedním z nejlepších fitness v centru Prahy, které nabízí kromě jiného perfektně vybavený crosstrainingový sál, téměř ušitý na míru jejím potřebám.

„Do Číny jsme přiletěly již v sobotu večer, abychom měly více času na aklimatizaci. V neděli jsem už měla možnost trénovat, zaměřila jsem se hlavně na patování, které bude na zdejším hřišti velice důležité. V pondělí jsem pak hrála cvičné kolo a seznamovala se s hřištěm. V úterý jsem se zúčastnila Pro-Am s fajn Číňany, kteří neuměli ani slovo anglicky, a dneska jsem dolaďovala poslední detaily tréninkem," popsala svůj program nejlepší česká profesionálka.
„Hřiště je v úžasném stavu, greeny jsou obrovské, mají spoustu breaků a jsou poměrně tvrdé. Kromě čtení greenů bude také velice důležité správné umístění drajvu, protože hřiště je obseto bankry a vodou," nechala se slyšet Spilková, jež své kolo zahájí ve třetím flightu v 7.33 místního času.

Text a foto: Monika Dvořáková, klaraspilkova.eu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...