MS_SpanelePo čtvrtečním zakolísání akademičtí golfisté ze Španělska zaslouženě zvítězili ve všech kategoriích. Na golfovém hřišti na Ypsilonce provázelo hráče celý den slunné počasí a to vyhovovalo maximálně španělskému reprezentačnímu týmu. Turnaj mužů ovládl s celkovým výsledkem 270/-18 ran Carlos Pigem Xammar, který si tak zároveň dal krásný dárek k narozeninám.

Na děleném druhém místě se umístili David Booth z Velké Británie s výsledkem 273, společně se Španělem Juanem Sarasti Bernarasem. Na, po třetím kole vedoucího, Švéda Philipa Ericssona zbylo nakonec pouze 4. místo. Z našich se nejlépe umístil na 31. místě Milan Vantuch (285).

V ženské soutěži suverénně zvítězila Camila Hedberg Bertrand ze Španělska, před Američankami Amy Anderson a Caroline Powers.

MS_AmericankyZlato ze soutěže týmů v mužské i ženské soutěži vybojovali Španělé. V mužské kategorii (tým na snímku) před Velkou Británii a týmem Irska (český tým byl třináctý). V kategorii žen před USA (na snímku) a Německem (český tým byl devátý).

Na medailovém ceremoniálu, který se konal po skončení finálového kola v Ypsilon Golf Resortu, předali vítězům ceny zástupci organizačního výboru a mezinárodní sportovní organizace FISU.

Za pořadatele 15. Akademického mistrovství světa v golfu 2012, převzal vlajku z rukou Tai-Chen Chenga Guy Praplan ze švýcarské Crans Montany.

Týmové výsledky mužů najdete ZDE>>>

Týmové výsledky žen najdete ZDE>>>

Individuální výsledky mužů najdete ZDE>>>

Individuální výsledky žen najdete ZDE>>>

Kompletní informace o MS najdete ZDE>>>

 Text: Zdeněk Ždánský, foto: wucgolf2012.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...