Kaskada2Ve dnech 1. – 4. srpna 2012 se v Golf resortu Kaskáda uskuteční nejvýznamnější událost amatérského golfu – Mezinárodní mistrovství České republiky ve hře na rány. Účastnit se bude česká golfová špička a další významní evropští hráči.
Mistrovství se hraje se na čtyři kola, po druhém kole je „cut“ pro 70 nejlepších mužů a 24 žen, po 3. kole pro 40 mužů a 15 žen. První tři kola mistrovství se navíc započítávají do soutěže národních týmů (Poháru národů), složených ze tří mužů nebo tří žen. Součet dvou nejlepších výsledků každého týmu z každého dne ve třech kolech mistrovství rozhoduje o pořadí týmů.

Golf Club Brno, domovský klub Golf resortu Kaskáda, má mezi účastníky své želízka v ohni. Jsou to Lucie Hinnerová (7. místo žebříčku ČGF), letošní mistryně ČR ve hře na jamky a loňská vítězka mezinárodní juniorky a Adam Studený (5. místo žebříčku ČGF). Překvapit mohou samozřejmě i další. Diváci jsou vítáni, vstupné se neplatí.

Nudit se nebudou – kromě podopory svým hráčům bude určitě zajímavé sledovat i to, jak se nejlepší čeští amatéři poperou s rekordem hřiště, který výkonem 64 úderů ustavil na konci roku 2011 na podzimním GrandFinále Czech PGA anglický profesionál Lee Corfield.

Více informací najdete ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...