Golf aktuálně Ze Scotta je rocková hvězda

Poprvé od slavného vítězství na Masters, které dobyl jako první Australan v historii, zavítal Adam Scott na turnaj do své domoviny. A dostává se mu náležité péče a pozornosti. Na středečním pro-am na Australian PGA dokonce obdržel klíče od města a chvílemi si spíš než jako golfista připadal jako rocková star.

Scott vyrůstal na Gold Coast, kde dnes startuje Australian PGA, a už den předtím v pro-am jej vítaly zaplněné tribuny. Povzbuzující výkřiky a gratulace nebraly konce a Adam se svým fanouškům náležitě odměnil, když se s nimi zastavoval na pár slov a rozdával autogramy. „Chtěl jsem přijet domů hned po vítězství v Augustě, ale po oslavách by asi nebyl návrat do špičkové formy snadný. Raději jsem odpočíval a vzápětí se snažil zúročit formu i získané sebevědomí," nechal se slyšet obletovaný golfista.

A zdá se, že se mu tento krok osvědčil, neboť byl ve hře o titul i na Open a bez šancí nebyl ani na PGA Championship.

Nyní ale krajanům svou delší absenci na domácí půdě oplatí. Nejprve se pokusí obhájit výhru z Australian Masters a poté spolu s krajanem Jasonem Dayem nastoupí v týmové soutěži World Cup, aby se pak vrátil na Australian Open v Royal Sydney. „Na golfistu hrajícího „na poloviční úvazek" je to docela šichta," dodával s úsměvem a poukazoval na to, že právě takto jej ve Spojených státech označují.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...