Golf aktuálně V Českých Budějovicích otevřeli golfové tréninkové centrum hendikepovaných

V sobotu 6. října 2012 se Golf Klub České Budějovice stal oficiálním tréninkovým centrem hendikepovaných golfistů. V rámci projektu Golf bez bariér spolupracuje klub s Českou golfovou asociací handicapovaných a nabízí speciální tréninkové podmínky hendikepovaným z Českých Budějovic a celého Jihočeského kraje.

Pro prvotní seznámení s golfem nabízí Golf Klub České Budějovice zdarma vyškoleného trenéra, zapůjčení vybavení i tréninkových míčků.

Pro dohodnutí termínu tréninku volejte: Miroslav Leština jun., tel. 721 835 500, nebo klubovou recepci (viz sekce kontakty)

Golfový areál Golf Klubu České Budějovice najdete v těsné blízkosti centra Českých Budějovic v lokalitě Švábův Hrádek. Autem se k nám dostanete z centra do pěti minut, přijet můžete i na kole přes park Stromovka. Z kolejí Jihočeské univerzity k nám dojdete i pěšky. V Golf Klubu České Budějovice najdete ideální prostředí pro pokročilé hráče, začátečníky i úplné nováčky. Naše odpaliště jsou orientována na východ – můžete z nich tedy pohodlně trénovat i v pozdních odpoledních hodinách a slunce vám nesvítí do očí!

Více o Golf Klubu České Budějovice najdete ZDE>>>

Zdroj: gkcb.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...