Golf aktuálně Nejkrásnější britské hřiště najdete na východě Skotska... a není to Old Course!

Prestižní britský časopis Golf Monthly zveřejnil žebříček stovky nejlepších golfových hřišť Spojeného království a Irska na rok 2015. Vybíralo se z celkového počtu 2 976 hřišť a mezi stovku nejlepších se vešlo hned 16 hřišť z východní části Skotska, kde leží i St. Andrews, kolébka golfu. A kdo byl vítězem?

Nejznámější hřiště světa Old Course v St. Andrews se v této tlačenici muselo spokojit až s třetí příčkou, vítězství si totiž vysloužilo hřiště Muirfield, sídlo The Honourable Company of Edinburgh Golfers, místo, kde se již 16x konalo British Open (naposledy v roce 2013). Do desítky nejlepších hřišť, konkrétně na šestou pozici, vystoupalo i Carnoustie.

Další východoskotská hřiště v elitní stovce jsou Aberdeen (14), Kingsbarns (17), North Berwick (28), Gleneagles, King Course (40), Blairgowrie (62), Gleneagles, Queen Course (63), St. Andrews, New Course (67), Gullane No.1 (68), The Renaissance Club (83), Cruden Bay (89), St. Andrews, Castle Course (96).

Zdroj: eastofscotlandgolf.com


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...