Inzerce
Cesty za golfem

Haugschlag-restZa startovné 44 euro vás po turnaji čeká šťavnatý vídeňský řízek a pivo v restaurantu Schindler. Žádné vyhlášení výsledků. Zahajovací turnaj již 19. dubna! Přihlašovat se můžete přes server ČGF, uzávěrka vždy dva dny před turnajem.

Celý článek...

Inzerce

Korutany il12 korutanských hřišť nabízí už teď optimální podmínky pro skvělé jarní dny s golfem. A do konce dubna dokonce s výraznou slevou – dva hráči hrají za cenu jednoho green fee!

Celý článek...

PoysdorfV Golfresortu Poysdorf jde sice využít na hru vouchery 1fee2hráči po všechny dny v týdnu, mají zde ale i další přitažlivé programy, které je dobré znát.

Celý článek...

Bad-Griesbach-hriste1Nabídka pro ty, kdo se dokážou rychle rozhodnout! Jaro je vždycky plné nabídek, kluby se předhánějí ve slevových balíčcích. Do 28. dubna si můžete zahrát v německém velkoresortu Quellness-Golf Bad Griesbach nedaleko našich hranic (5 osmnáctijamkových hřišť a pět menších, celkem 129 jamek!) za velmi dobrých podmínek.

Celý článek...

Maroko 6 Montgomerie-iluMarakéš obklopený takmer tromi desiatkami ihrísk sa stáva pre Európanov serióznou zimnou golfovou destináciou. My sme si gríny okolo tohto marockého mesta s typickými tehlovočervenými terakotovými domami užívali začiatkom decembra pri teplote okolo 20 °C.

Celý článek...

Bled1Slovinsko, to jsou především úchvatné hory, nádherná příroda, i kousek Jadranu, výtečná gastronomie a skvělá vína. Zatímco spojení Slovinsko a golf je zatím spíš tak trochu nepopsaný arch papíru. Nebo spíš by se dalo říct, utajený golfový klenot. Připravovaný projekt Beroun Golf Clubu, Slovenija Center Praha, Slovinské golfové federace a Adria Airways by to ale mohl změnit.

Celý článek...

Strana 9 z 61

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...