Cesty za golfem

Egypt Madinat-Makabi-1Španělsko vás neláká, Turecko se vám už přejedlo... Přemýšlíte, jak překlenout pár nevděčných měsíců, které golfu v tuzemských končinách nepřejí? A co takhle Egypt? V oblasti Rudého moře najdeme dvě vcelku lákavé oblasti, známý resort Sharm a populární Hurgadu.

Celý článek...

Litva Vilnius GR 2Vilnius se právem řadí k nejkouzelnějším městům Pobaltí. Životem tepající metropole Litvy se chlubí pitoreskní starou částí města, mnoha historickými budovami, kostely, muzei, které si nijak nepřekáží s četnými obchody, restauracemi bary či bistry propůjčujícímu mu tak typický městský cvrkot.

Celý článek...

Belek-Dunes-2Záver minulého roka a začiatok tohto, čo sa práve začal, som strávila v Tureckom Beleku. Štvrtý krát po sebe. A tak som mala možnosť sledovať, ako sa odzrkadľuje súčasná turecká i svetová politická situácia na turizme toho krásneho kúta Zeme medzi zasneženými trojtisícovkami západného Taurusu a Antalijským zálivom Stredozemného mora.

 

 

Celý článek...

Mauricius 1Mauricius je nevelký ostrov vulkanického původu, ležící asi 900 km východně od Madagaskaru a podle různých zdrojů tu napočítáme osm až dvanáct golfových hřišť. Podle místního taxikáře Laurenta jich je devět, z toho jedno soukromé. Ostatní jsou prý součástí hotelových resortů. Jedním takovým je i Tamarina Golf & Spa Boutique Hotel.

Celý článek...

Rak Stegersbach golfS hrou to má väčšina z nás golfistov tak: raz si hore, raz dole. Ako na hojdačke. Podobne je to aj na ihriskách v známych rakúskych kúpeľoch v Stegersbach v rakúskom južnom Burgenlande. Reiters Golfchauchel Stegersbach s 50 jamkami je najväčším golfovým rezortom v Rakúsku a jeho súčasťou sú dve krásne majstrovské osemnástky. Patrí do majetkového portfólia významného rakúskeho hoteliera Karla J. Reitera, ktorý je vlastníkom hotelov a golfových ihrísk a neďalekých kúpeľov Tatzmansdorf.

Celý článek...

Jap Sayama GCV nedávné době mě potkalo pár neuvěřitelných náhod, díky kterým jsem se ocitl na hřišti až v dalekém Japonsku. Doprovázel jsem manželku, která se věnuje západní kaligrafii a měla dohodnuté pracovní setkání s japonským kaligrafickým mistrem v Tokiu. Vyšlo najevo, že tatínek naší hostitelky, malířky Jukiko, hraje golf! Pokušení zahrát si v této exotické zemi jsem nemohl odolat a požádal jej o tuto možnost.

Celý článek...

Strana 9 z 59

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...