Partizan
Cesty za golfem

Rak Diamond 1 250„Máme mezinárodní pověst, protože jsme u nás mnohokrát hostili European Tour. Tím jsme hodně vešli ve známost. Lidé nás aktivně vyhledávají. Vědí, že hřiště je dobré. A náš majitel je naštěstí velký vizionář, ustrnout prostě nejde." To jsou slova Christiana Hiekeho, generálního manažera rakouského Diamond Country Clubu.

Celý článek...

Italie 1 250Když se řekne Tyrolsko, rázem jej přiřadíte k Rakousku, když však přidáme přívlastek Jižní, ocitneme se v nejsevernějším koutu Itálie. Naštěstí si tento kousek země propůjčil to nejlepší z obou zemí, rakouský smysl pro důslednost a italskou spontánnost. To vše zarámováno úžasnou scenérií Dolomit, kterou si můžete vychutnávat i na zdejších golfových hřištích.

Celý článek...

Madarsko RGC Balaton 1 250Jen 250 km od našich jižních hranic a 300 km od Brna se nachází golfový resort Royal Balaton Golf Club. I když se až ke klubovně dá dorazit z Brna za tři hodiny, za celou dobu pobytu jsme na české hráče nenarazili. Přesto se určitě jedná o hřiště, jež si zaslouží vaši pozornost. Navíc se dá docela dobře kombinovat s populární Zalou Springs, která je vzdálená asi 70 minut jízdy. Resort se nachází jen několik set metrů od vodní plochy Blatenského jezera na jeho severní straně v městečku Balatonudvari. Nejkratší cesta vede po dálnici přes Bratislavu a Györ, posledních 100 km po státní silnici přes Veszprému a Balatonfured do resortu.

Celý článek...

Rakousky-golf-250Redakce časopisu Golf připravila už sedmou edici publikace Rakouský golf. V ní je velmi podrobný výběr toho nejlepšího, co může rakouský golf a hotely s ním provázané nabídnout. Příručka pomáhá vybrat ze široké a pro nás nepřehledné nabídky rakouské golfové scény to nejlepší. Je rozčleněna podle jednotlivých spolkových zemí a inzerují zde hřiště a hotely, které mají opravdový zájem o české klienty. Poprvé se objevilo několik dalších hřišť, která patří k absolutní rakouské špičce a dosud své nabídky u nás neprezentovala.

Celý článek...

Haugschlag-1Jako novinku 2019 zavedl rakouský resort Haugschlag akci „Greenfee a řízek". To znamená, že každou středu můžete hrát jednu z osmnáctek Waldviertl (starší) nebo Haugschlag (novější) za 49 euro a že v této ceně je tříchodové menu s řízkem! Ve všech ostatních dnech platí v Haugschlagu červený slevový kupon na 25% slevu na GF pro jednoho nebo dva hráče.

Celý článek...

Sedin-2019-nadhled-250Jar nás tento rok na juhu Slovenska potešila svojím skorým nástupom a práve vďaka tomu bolo ihrisko Sedin Golf Resort otvorené už od 1. marca 2019 s letnými greenmi. Vykosené rafy, dobre pripravené ferveje a greeny vo výbornej kondícii boli hneď od začiatku zárukou príjemnej hry. Postupne sa zelenajúce lesy a hrejúce slnko – síce hoci trochu zubaté, vytvorili dokonalé podmienky všetkým nedočkavým golfistom. Dievčatá tiež mohli ukázať pekné prechodné outfity, čo je rovnako príjemným spestrením každej hry.

Celý článek...

Strana 7 z 77

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...