Cesty za golfem

Thaj SiamVýznamné rekreační středisko Pattaya leží asi 150 kilometrů jižně od thajského hlavního města Bangkok. Tato turistická metropole je známá především svým bohatým nočním životem. Milovníci diskoték, nočních klubů, go-go barů a dalších podobných radovánek budou z tohoto místa nadšeni, příznivci polehávání u moře však zažijí přinejmenším rozčarování. A co golfisté?

Celý článek...

TaurnSpa-golfChcete si užít nejlepší wellness a termály Rakouska spolu s lyžováním nebo golfem, případně obojím zároveň? Stačí vyjet směrem k nejbližšímu ledovci z Čech – k salzburskému Kitzsteinhornu – v podobě Tauern Spa Zell am See – Kaprun zde najdete jedinečný hotelový lázeňský resort a dvě mistrovská golfová hřiště, obklopená úžasnými horami.

Celý článek...

Belgie MilleniumBelgičané umějí žít a naučí vás to během jediné návštěvy. Kouzlu Flander tak podlehnete snadno a rychle. Jednou z nejpříjemnějších skutečností týkajících se golfového výletu do Belgie je geniální a pohodlná dosažitelnost – letecky z Prahy jste v Brusselu za půldruhé hodiny a chcete-li tentýž den hrát, jste za dvacet minut na nejbližším golfovém hřišti. Druhá dobrá zpráva: greenfee nejsou drahá a hřiště nabývají přeplněná!

Celý článek...

la-reservaRok 2017 znamenal pro La Reserva Club posun v žebříčku top100golfcourses.com o úctyhodných dvacet míst vzhůru až na současnou 63. pozici. K vylepšení došlo také na žebříčku Topp 100 Golf Courses in Spain, na kterém se La Reserva Club posunul až na 9. místo.

Celý článek...

01 arx winterButikhotel arx shlíží na Schladming z výšky. Menší, klidný hotel v Rohrmoosu, u silnice stoupající na jižní úbočí hor nad městem. Do rušného centra půldruhého kilometru, ale tady nahoře je jiný svět. Butik v názvu znamená, že je tady skoro všechno o kousek jinačí než v běžných hotelích. Týká se to nejen velikosti, ale i vybavení pokojů, nabídky jídel, jejich servírování a skladby, a nakonec i uvolněné, přátelské atmosféry, která v tomto rodinném podniku vládne.

Celý článek...

NZ-Cape-Kidnappers-ilKdyž zaslechneme slova Nový Zéland, vybaví se devětadevadesáti lidem ze sta pojmy jako ovce, kiwi a Pán prstenů. Kiwi – tak si říkají i sami Novozélanďané, ale není to od ovoce, nýbrž od ptáka kiwi, jejich národního symbolu. Už méně je známo, že na těchto golfem požehnaných ostrovech napočítáme na 400 hřišť, což ze státu čítajícího 4,5 milionu obyvatel dělá zemi s největší hustotou hřišť na obyvatele na světě.

Celý článek...

Strana 7 z 67

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...