Cesty za golfem

Sedin-ihrisko 2Je mnoho atribútov, ktoré by sme od golfového rezortu očakávali. Buďme však úprimní. Po akom greene pátrame a čo je pre nás najdôležitejšie? Garantované kvalitné služby? To je predsa samozrejmosť. Alebo predsa len nie? Poďme však hlbšie. Predsa len, kvôli čomu mnohí z nás neváhajú precestovať tisíce kilometrov v túžobnom očakávaní luxusného relaxu s golfovou palicou v rukách? Odpoveď je jasná.

Celý článek...

Alpe-AdriaSlevy jsou nutné zlo, to vám v golfu řekne každý, kdo stojí na druhé straně pultu než vy. Žádný resort nemá radost, když do klubovny vstoupí golfista a hned šermuje recepční před nosem slevovými kartami. Ale až na ty nejsilnější hráče na trhu už ke slevám různého druhu přistupují všichni.

Celý článek...

Svk-Hruba-BorsaGreen Resort Hrubá Borša nedaleko známého letoviska Senecká jezera patří od svého otevření před pěti lety k nejkrásnějším a nejoblíbenějším slovenským hřištím. Dobrá pověst se šíří rychle, což dokládá návštěvnost golfistů z Česka, Rakouska i dalších zahraničních zemí.

Celý článek...

Slov Welten hristeNenápadný, o pozornost ve velkém golfovém světě se nehlásící, ale na lokální úrovni velice aktivní a dynamický resort Welten v oblasti Žitného ostrova na jižním Slovensku otevřel své brány návštěvníkům před deseti lety. Od té doby se život klubu, fungujícího na rovinatém, bankry a vodními překážkami bohatě vyšperkovaném hřišti, nepřetržitě rozvíjí. Fundovaným průvodcem resortem nám byl prezident golfového klubu Ing. Ivan Šebök.

Celý článek...

Rak GC-DachsteinGrandiózní golf na hřištích ležících na území lyžařského uskupení Ski amadé a v údolí Ennstal, spolu s atraktivní nabídkou partnerských hotelů – to je region GOLF IN SKI amadé. Jména jako Schladming, Radstadt či Schloss Pichlarn jsou ve světě golfu pojem.

Celý článek...

it Monster-250Proč jednou nevyrazit na golf do Dolomit? Slunné a mírné klima, nádherná příroda a dlouhá golfová sezóna, velmi rozdílná hřiště - to je golf v Jižním Tyrolsku. Zde se dá skvěle kombinovat jižní dolce vita s golfovými zážitky. Golf se tu totiž neodehrává jen na hřišti, ale i v klubovnách a skvělých restauracích, které se často mohou pochlubit michelinskými hvězdami. Mezi jednotlivými hrami můžete poznávat tento božský kout země: jeho hlavní města Bolzano nebo Meran, horská střediska nebo odpočívat a testovat místní dobroty.

Celý článek...

Strana 7 z 71

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...