Inzerce
Cesty za golfem

Haugschlag-1Haugschlag se svými dvěma osmnáctkami těsně u našich hranic je častým cílem českých hráčů. A resort má skutečně co nabídnout. Nádherné přírodní prostředí ve výšce 600m n.m., velmi čisté ovzduší, šmolkově modré nebe, skvěle upravené ferveje i greeny, výborná kuchyně, převážně česká obsluha v restauraci...

Celý článek...

Inzerce

Golf-Ennstal-Weißenbach-1Safari v Evropě? Jde to! Enns je menší řeka, která si prorazila cestu mezi alpskými velikány – díky ní vzniklo v jižní části Alp asi osmdesát kilometrů dlouhé údolí, táhnoucí se od západu k východu. Okolní hory jsou až o 1300 metrů vyšší – na tak malou říčku pozoruhodný výkon. Ona se pak ale zvětší, po dalších 100 km se kousek pod Linzem připojí k Dunaji.

Celý článek...

Slo Hruba Borsa 1Otvárali ho pred štyrmi rokmi a hneď sa zaradilo medzi najpopulárnejšie golfové ihriská na Slovensku. Pohodová, férová osemnástka s pekným, ale náročným dizajnom, medzitým dozrela ako víno. Rovnako ako deväť jamkové verejné ihrisko. To všetko nájdete v Green Resorte v Hrubej Borši.

Celý článek...

Island Keilir ilSlyšeli jsme o něm všichni, ale málokdo tam byl. Island, druhý největší evropský ostrov (po Anglii), přes sto tisíc čtverečních kilometrů, ale obyvatel všeho všudy o kousek méně než Brno. Tři lidé na čtvereční kilometr. Nejzápadnější bod Evropy, tvoří trojúhelník s Británií a pobřežím Norska. Studená země, dotýkající se severního polárního kruhu.

Celý článek...

Rak golf 250Již páté vydání průvodce po rakouských hřištích vychází právě v těchto dnech. V publikaci Rakouský golf 2017 objevíte nejenom přehled všech rakouských hřišť, ale především zjistíte, která z nich mají hlubší zájem o české golfisty. Na stránkách tak najdete mnoho zajímavých nabídek či balíčků jak z golfových resortů, tak partnerských hotelů.

Celý článek...

Haugschlag-restSérie turnajů, která vešla ve známost pod názvem Schnitzel Rallye, byla a je míněna především jako pozvánka pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet hřiště v Haugschlagu za výhodných cenových podmínek. Časem si ale našla i své pravidelné vyznavače.

Celý článek...

Strana 7 z 61

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...