2 Finkenstein 750Bydlení uprostřed nádherných osmnáctijamkových hřišť, okouzlující oázy klidu a uvolnění, jedinečné golfové zážitky a tradiční rakouská kuchyně. To je společný jmenovatel tří hotelů Murhof Gruppe: Murhof Hotel, Golf Hotel Maria Lankowitz a Suiten Schloss Finkenstein.

Nádhera, snídaně v ranním slunci na terase po klidné noci – kolem sytá zeleň a úžasná příroda. A k prvnímu týčku pár kroků. V Rakousku je jen málo hotelů, které nabízejí tyto přednosti, ale u hotelů Murhof Gruppe to funguje bezvadně.

1 Murhof 250Murhof Hotel & Restaurant (Štýrsko)
Hotel leží uprostřed nejstarší a nejtradičnější štýrské osmnáctky Murhof, asi 25 km od Grazu. Hlavní budova bývalého statku byla v roce 2018 zgruntu přestavěna a zrenovována. Teď je z ní příjemný butikhotel ve staroanglickém stylu. 27 exkluzivních, v selském stylu vybavených pokojů ve vedlejších budovách nabízí krásné výhledy na hřiště. K dalším přednostem pobytu patří unlimited green fee na hřištích Murhof Gruppe a excelentní pětichodové gurmánské menu, které je zahrnuto v ceně pobytu.

Paket „Steirischer Panther"
• 4 noci s gurmánskou polopenzí
• Unlimited green fee na hřištích Murhof Gruppe během pobytu
• Zdarma využití bazénu s přístupem k velké opalovací louce
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji od 615 euro.
W: www.murhof-hotel.at

2 Finkenstein 250Suiten Schloss Finkenstein (Korutany)
Osm moderních a velmi velkorysých pokojů, zaplavených spoustou světla, představuje ráj dovolené. Přestavba v roce 2017 akcentovala komfort, pohodlí a individualitu – žádná ze suit se nepodobá jiné. Těsně z zámku leží osmnáctka GC Schloss Finkenstein. Dřívější dějiště turnajů European Tour se těší velké oblibě členů i hostů. Po hře nabízí golfová restaurace stylové příjemné prostředí se špičkovou kuchyní.

Golfové balíčky Alpe Adria
• 5 nocí v suite Comfort nebo v suite Superior
• Alpe Adria Golf Card s 3 green fee
• Neomezeně drivinkové míčky
• Bohatá zámecká snídaně
• Vstup do lázní zdarma
Cena/osoba ve dvoulůžkovém pokoji od 672,50 euro
W: www.suiten-finkenstein.at

3 Lankowitz 250Golf Hotel Maria Lankowitz (Štýrsko)
Zažijte barvitost vlasti lipicánů a ubytujte se v malém hotýlku Maria Lankowitz v jednom ze sedmi pokojů. Výhled na hřiště, ležící na okraji přírodní chráněné oblasti, je parádní. Hotel leží v jižním Štýrsku, region je známý svou prvotřídní zemitou kuchyní. Ale i mimo golf má oblast co nabídnout. V bezprostřední blízkosti leží lázně Therme Nova, je zde vlast světoznámých lipicánů vídeňské jezdecké školy.

5 dní „Steirischer Prinz"
• 4 noci se snídaní
• 4 green fee na hřiště Murhof Gruppe
• Nápoj na uvítanou
• Dárek – překvapení
Cena/osoba ve dvoulůžkovém pokoji od 382 euro
W: www.golfhotel-marialankowitz.at

Převzato z časopisu GOLF 7/2020
Připravil: Ivo Doušek


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...