Golfová zábava
„Nemyslel jsem na peníze, ale na vítězství,“ pravil dvacetiletý Tom Lewis poté, co již ve svém třetím profesionálním startu vybojoval titul na EPGA, když se prosadil na silně obsazeném Portugal Masters.
Je úžasné, že jsem dokázala vyhrát. Z každé túry, na níž hraju, mám teď výhru a jsem zvědavá, kolik jich ještě přidám,“ pravila americká golfistka Christina Kim poté, co na Sicílii získala svůj první titul na LET.

LunikKaždý, kdo správně zodpoví následující otázku, bude zařazen do slosování o pobyt pro dvě osoby se snídaní v hotelu Luník. Soutěž končí 16. října. Správnou odpověď a jméno výherce zveřejníme v Golf News, výherce bude vyrozuměn.

Celý článek...

Jeden z klasických začátečníků si najme na rundu golfu kedíka. Pozorovat jeho hru je pro kedíka se single hendikepem opravdovým mučením a už ani není s to nedat na sobě znát, jak ho to ničí. Na jednom místě, když míč leží 180 metrů od grínu, se věčný začátečník chvilku rozmýšlí a pak se kedíka ptá: „Myslíte, že se tam dostanu pětkou železem?“

Celý článek...

Nechte se inspirovat, nebo lépe – zkuste natočit i některé ze svých vydařených kousků.

Tiger Woods vypadl z nejlepší 50 golfistů světa, a definitivně přišel o výsadu být jediným hráčem na přebalu počítačové hry. Už letošní verze golfu byla uložena v balení, na němž kromě Tygra byl i Rory McIlroy. Výrobce EA Sports ale pro verzi 2012 nechá samotné fanoušky hlasovat o tom, kdo se na obalu společně s Woodsem objeví.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...