Golfová zábava

Pokud se v primitivní komunitě sejde v určitý den a hodině skupina místních domorodců a začne stejným způsobem tlouci holemi o zem, považujeme to za pohanský okultismus.

Celý článek...

Nadšený, ale nezkušený golfista, má ve svém domovském klubu vždycky problémy na čtvrté jamce s ostrovním greenem. Vždy tam ztratí alespoň tři míče.
Jednoho dne si tedy řekne, že to už tak dál nejde, protože se mu golf vždycky dost prodraží. Na pověstné čtyřce si připraví starší ohraný míček a nahradí nový Titleist.
Když založí hůl za míč, ozve se tajemný hlas shůry:„Vezmi si nový míč...."

Celý článek...

Golfový citát: Golf silně připomíná milostnou aféru. Pokud ho neberete vážně, bude vám za chvíli na obtíž. Pokud mu propadnete, zlomí vám srdce... (Arnold Daly)

Celý článek...

Rybář chytí zlatou rybku a ta mu už s rutinou nabízí tři přání. Rybář je ale skromný člověk, naprosto spokojený se svým životem, takže nic nechce, ale rybku přesto pustí, když tak pěkně prosila.
Spokojená rybka mu povídá: „Tak bych ti alespoň mohla říct, co tě čeká po smrti."

Celý článek...

"Jedné věci nerozumím," říká manželka tomu svému. "Celé dny trávíš na tom bláznivém golfu a prakticky neděláš nic jiného. Myslíš vůbec na dobu až nebudeš schopen hry a s golfem bude amen?

Celý článek...

Přijdou do baru hokejista a golfista.
Sednou si a hokejista si poručí: „Jednu whisky s ledem."

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...