Golfová zábava

„Po většinu dne to byla bitva na ostří nože,“ komentoval svůj vítězný vstup do sezony na EPGA Jihoafričan Louis Oosthuizen, jenž nakonec o dvě rány zdolal krajana Tjaarta Van der Walta.

Celý článek...

Přesně těmito slovy reagoval Luke Donald poté, co Daily Express vydal článek s titulkem – Luke Donald: Éra Tigera Woodse je pryč.

Celý článek...

Po pravidelném společném víkendovém kolečku zašli manželé do klubovny, kde si dali s přáteli pár drinků. Na cestě autem domů je zastavil policista a už vypisoval pokutu za to, že manžel za volantem nebyl připoután. Muž tiše sedí a pak říká policistovi: „Já jsem připoutaný byl, moje manželka je svědek.“

Celý článek...

Na poslední jamce, když byli „all sqaure“, skončí míč prvního hráče na asfaltové cestě. Ptá se svého soupeře: „Mám úlevu, když je míč na cestě?“
„Absolutně ne, řeklo se, jak leží,“ odmítne druhý hráč.
Chvilku se dohadují, ale nakonec jde první hráč k vozíku vezme hůl a zahraje několik cvičných švihů. Pokaždé odletí kus asfaltu a od hole létají jiskry. S úšklebkem pak zahraje konečně svoji ránu. Ze spršky jisker míč vyletí rovnou na grín a zastaví se dvacet centimetrů od jamky.
„Nádherná rána,“ říká uznale druhý hráč, „kterou jsi hrál holí?“
První hráč se směje od ucha k uchu a povídá: „Šestkou železem… tvojí.“

 

„Je pro mě důležité, když vím, že jsem stále ve hře o vítěze Race to Dubai a pravděpodobně udržím i pozici světové dvojky. Hrál jsem golf, který mě těšil,“ pochvaloval si vítěz USB Hong Kong Open Rory McIlroy.
„Je nám velkou ctí, že jsou naše jména vyryta na trofeji po boku Arnolda Palmera, Jacka Nicklause, Garyho Playera, Tigera Woodse, Davida Duvala, Davise Lovea nebo Freddie Couplese a dalších,“ těšil se Matt Kuchar, který spolu s Gary Woodlandem vévodil v Mission Hills týmové soutěži dvojic.

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...