Golfová zábava

Když je dobré převýšení, dá se i téměř kilometr dlouhá jamka zahrát na pouhé tři údery. A co na to Padraig Harrington? „Určitě zajímavá zkušenost,“ klomentuje ve videu svůj rekordní výkon.

„Je to obrovská podpora, zvlášť poté, co jsem včera ztratil náskok tří ran. Na výhru jsem čekal tři roky a letošní sezona byla hodně těžká, spadl mi ze srdce hodně těžký balvan,“ oddychl si Španěl Fernandez-Castaño po výhře na Barclays Singapore Open.
„Nebude snadné Luka sesadit z postu světové jedničky, ale právě o takových výzvách sport je,“ rozjímal Martin Kaymer o možném návratu na pozici nejlepšího golfisty světa poté, co zvítězil v prestižním WGC – HSBC Champions.

Celý článek...

Občas nedáte ani jednoduchý pat? Pak se určitě nedívejte na toto video. Vím, že golf o sobě netvrdí, že je spravedlivý, ale pokud je demonstrační video alespoň z části pravdivé, vyčerpal demonstrátor příděl štěstí za několik golfových životů. A bojím se, bojím, že jedním z nich byl i ten můj. Nakonec posuďte sami...

„Chci se stále zlepšovat a nacházet cesty, kterou vedou k výhrám,“ vzkázal Rory McIlroy soupeřům poté, co na Lake Malaren Shanghai Masters přidal svůj druhý letošní vavřín.

„Je těžké říct, že jsem očekával takovýhle triumfální pochod, ale celý rok jsem cítil, že má forma jde nahoru.“
(Sergio García po výhře na Castelló Masters, kde zvítězil náskokem 11 úderů.)

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...