Golfová zábava

„Myslím, že největší otázka byla, zda minulý týden dokážu hodit za hlavu,“ pravil Kyle Stanley s odkazem na Farmers Insurance Open, kde na poslední jamce ztratil náskok tří ran a následně neuspěl v rozehrávce.

Celý článek...

Na jednom z první turnajů nové sezony se dostane do flajtu s paní Novákovou, která jí prozradila, že i ona měla podobné fobie, ale že se jich zbavila již po dvou sezení u svého psychologa, který ji naučil si místo vody představit jen zelenou fervej, a dala jí na něho kontakt.

Celý článek...

„Je to další postupný krok v mé kariéře. Pracoval jsem opravdu tvrdě, ale stejně jsem nečekal, že by se něco takového mohlo stát,“ tvrdil Robert Rock bezprostředně po svém triumfu na AbuDhabi HSBC Golf Championship, kde zdolal jak svého protihráče ve flajtu Woodse, tak dotírajícího McIlroye.

„Je to sen, který se stal skutečností,“ tvrdil před týdnem Branden Grace a nyní může dodat – tentokrát jsem vyhrál největší turnaj, na jakém jsem kdy startoval. Vítězství na Volvo Golf Champions, kde startovali jen vítězové turnajů EPGA Tour, je jeho druhým triumfem v řadě i v kariéře na EPGA Tour.

Celý článek...

„Je to sen, který se stal skutečností,“ prohlásil Branden Grace po zisku titulu na Joburg Open. „Je nádherné vyhrát před zástupy domácích fanoušků, nevyměnil bych to za nic na světě,“ dodal třiadvacetiletý Jihoafričan, jenž si účast na EPGA Tour vybojoval před sezonou v kvalifikační škole.

S novým rokem startuje nanovo i soutěž Fantasy Race To Dubai, v níž můžete vyhrát zájezd na vyvrcholení evropské golfové sezony v Dubaji.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...