Brendan LawlorAdidas pokračuje ve snaze stát se nejprogresivnější sportovní značkou. I proto spojil síly s pětinásobným vítězem European Disabled Golf Association Brendanem Lawlorem, aktuálně čtvrtým hráčem světového žebříčku hendikepovaných golfistů. Tem svůj um mimo jiné deklaroval výhrou na German Disabled Open, G-Golf Knockout nebo EDGA Scottish Open.

Brendan se narodil s tzv. Ellis van-Creveldovým syndromem, což je vzácné onemocnění negativně ovlivňující růst kostí, takže lidé jím postižení bývají kromě dalších komplikací postiženi malým vzrůstem. „Oslovila nás Brendanovo úsilí a věříme, že právě tím může ke golfu přitáhnout spoustu dalších lidí. Plánuje s ním řadu marketinkových aktivit a zároveň ho chceme podpořit v jeho profesionální kariéře. Dokonale vyjadřuje vášeň i ambice a my v něm vidíme opravdového šampióna a příkladného sportovce," uvedl na jeho adresu výkonný šéf Adidas Golf EMEA Andrew Law.

„Podepsat smlouvu s adidasem je splněný sen, něco podobného jsem si přál, když jsem vyrůstal a sledoval umění mých oblíbenců, jako jsou Sergio García a dnes i Dustin Johnson," svěřil se Brendan a dodal, „jsem pyšný, že mohu reprezentovat značku po celém světě, a i s jejich přispěním podporovat golf hendikepovaných."

Stránky výrobce: www.adidas.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...