T MooreTaylor Moore ve finále Valspar Championship parádně zabral, včetně samotného závěru, kdy šestnáctou i sedmnáctou jamku vyšperkoval berdíkem, což mu nakonec zajistilo první titul na PGA Tour. Ustál přitom tlak Jordana Spietha, který už tento podnik dokázal ovládnout. Třináctinásobnému vítězi na okruhu se však stala osudnou šestnáctá jamka, kde ho na odpališti zradila trojka dřevo. Rána skončila v jezeře po pravé straně, a i když nakonec na čtyřparu vyvázl s bogey, přišla i chyba na poslední jamce.

Dobře rozehraný turnaj nedotáhl do konce ani Adam Schenk, který střídal silnější okamžiky se slabšími. Ten poslední přidal na závěrečné jamce, čímž se připravil o rozehrávku. Podobně jako Schenk si vedl i Angličan Tommy Fleetwood.

To všechno nahrávalo do karet dobře hrajícímu Mooreovi. Ten finále zvládl nejlépe ze všech protagonistů z čela pořadí. „Šanci mi možná dávalo jen pár lidí, ale já od začátku finálového dne cítil, že jsem ve hře. Od prvního odpalu. A byl jsem nadšený, jak kontrolovaně jsem hrál a že jsem to dotáhl do konce," svěřoval se nadšený vítěz.

Kompletní výsledky na www.pgatour.com/article/news/latest/2023/03/19/taylor-moore-s-magical-sunday-at-valspar-is-the-day-he-has-dreamed-about

Foto: Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...