fleeSkvělý souboj nabídl lednový podnik DP World Tour Dubai Invitational, kde si zálusk na vítězství dělali i dva rydercupoví spoluhráči, Tommy Fleetwood a Rory McIlroy. Druhý jmenovaný předvedl parádní vstup do turnaje, když zapsal 62, a o den později ho nezlomilo ani sedm ran na tříparové osmičce.

Nakonec se ale po napínavém průběhu radoval Angličan Tommy Fleetwood, když McIlroye udržel za zády o jedinou ránu, stejně jako Jihoafričana Thristona Lawrence. McIlroy měl přitom zaděláno přinejmenším na rozehrávku, ale o tu se připravil chybou na závěrečné jamce, když trefil vodu.

„Jsem moc šťastný," uvedl dubajský rezident Fleetwood bezprostředně po svém triumfu. „Úžasné vítězství. Když vyhrajete v místě, kde bydlíte, máte i velkou podporu. Výhra zkraje sezony mě navíc povzbudí. Jsem dnes spokojený, jak jsem po většinu kola hrál. Ačkoliv jsem neproměnil několik patů, zůstal jsem trpělivý a poslední dvě jamky jsem zvládl velmi dobře."

Kompletní výsledky turnaje na https://www.europeantour.com/dpworld-tour/dubai-invitational-2024/leaderboard

Foto: TaylorMade Golf


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...