RCPGA Tour je prý připravena v příštím roce upravit svůj program tak, aby vyhověla kapitánovi amerického týmu. Tom Watson totiž prohlásil, že chce, aby si jeho hráči před boji s Evropany ve Skotsku týden odpočali. To by ale znamenalo, že se všechny 4 turnaje play-off PGA Tour odehrají řadě.

Loni přitom Ryder Cup v americkém Medinah navazoval na turnaj Tour Championship bez delší pauzy. „Náš kapitán považuje delší pauzu za naprosto nezbytnou. A já za ním stojím," řekl Ted Bishop, president PGA of America, která se o americký tým a organizaci soutěže stará. Zároveň se nechal slyšet, že už je se šéfem PGA Tour Timem Finchemem dohodnutý, že se play-off skutečně v příštím roce odehraje v kuse tak, aby týden volna před Ryder Cupem zbyl. Podle původního plánu se měl slavný turnaj odehrát hned po Tour Championship, napsaly stránky stanice ESPN.

Bishop také zmínil další turnaj, který jeho PGA of America pořádá, totiž PGA Championship a to v souvislosti s Letními olympijskými hrami v roce 2016. Tradičně poslední major golfového roku by se mohl odehrát neobvykle už na konci července, aby nedošlo ke kolizi s olympijskou soutěží. „Je možné, že kvůli olympijskému programu bude muset přesunout jak The Open, tak PGA Championship," řekl.

To Finchem byl před pár dny opatrnější, chce počkat až na přesný program her, který by podle stránek stanice ESPN měl být znám na jaře příštího roku.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...