woods nicklausJack Nicklaus se podělil o své zkušenosti ze hřiště Augusta National s řadou skvělých hráčů. Byl mezi nimi třeba Rory McIlroy, Luke Donald nebo Nicolas Colsaerts. Chybí mezi nimi Tiger Woods, napsala agentura AP.

„S Tigerem jsme na téma Augusta a Masters nikdy nehovořili,“ přiznala agentuře legenda. „Nebavíme se spolu vlastně skoro vůbec. Nikdy jsem s Tigerem nehovořil déle než minutu dvě. Co se konverzace týká, udržuje si ode mě určitý odstup. Vždycky je to takové to „ahoj, jak se máš, hraješ teď perfektně“ a pak přijde konec rozhovoru,“ pokračoval po slavnostním zahájení letošního Masters Nicklaus. „A o mém rekordu, který se snaží překonat, nepadlo jediné slovo.“

Nicklaus řekl, že ho překvapuje, že s ním Woods strategii pro Augustu nikdy neprobíral, ale hned dodal, že ho to rozhodně neuráží. „Na to, jak tu hrát, přišel sám a docela rychle. Tiger je tu vždy uzavřený do sebe a to plně respektuji. Nakonec, z prvních šesti startů tu vyhrál třikrát, proč by tedy o mou radu stál,“ dodal „Zlatý medvěd“.

Woods slova jeho předchůdce potvrdil. „Tu a tam se potkáme, prohodíme pár slov, ale pravdou je, že nikdy to nebylo na delší čas. Zvlášť tady v Augustě, to je trochu jiný týden, je to major. Každý jsme tu tak trochu ve svém světě, určitě to chápe, vždyť to sám zažíval,“ nechal se slyšet Tiger.

Každý ve svém světě (vlevo Jack Nicklaus, vpravo Tiger Woods).


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...