trioGolfové legendy Arnold Palmer, Jack Nicklaus a Gary Player si znovu zahrály bok po boku. V sobotu na hřišti texaského Woodlands Country Club v rámci turnaje Insperity Championship (patří do okruhu seniorské Champions Tour) hráli mini-turnaj 4 týmů formátem scramble.

I když v exhibici nevyhráli, přitáhli na hřišti nejvíce pozornosti. Navíc šlo hlavně o to, pobavit sebe a diváky. „Blíží se doba, kdy už nebudu hrát. Vlastně už skoro nehraji. Takže těch posledních pár kol si chci užít, člověk nikdy neví, které bude to poslední,“ řekl Palmer.
„Vždycky společně hrajeme už jen v Augustě a tady. Kolikrát si spolu ještě zahrajeme? To nevíme, ale vždycky si to užijeme,“ dodal Nicklaus.

To Player je optimistou. „Těším se na každé další takové kolo, protože lidi k nám vždycky přijdou a tvrdí, že si už říkali, že nás takhle po hromadě už nikdy neuvidí hrát. A vidíte. Já doufám, že takhle budeme moci hrát ještě dalších 10 let,“ řekl Gary Player. „Tak to mluv za sebe,“ dodal vzápětí v žertu Nicklaus.

Exhibici vyhrálo trio Johnny Miller, Dave Stockton a Tony Jacklin. Miller přiznal, že jeho tým měl věkovou výhodu, díky níž těžil hlavně při drajvech, které létaly přeci jen dále, než legendám.

Zase spolu: (zleva) Player-Nicklaus-Palmer


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...