hoey m smallSeverní Irové mají i při matné formě své největší hvězdy Roryho McIlroye důvod k radosti. Jejich krajan (a do dneška až 303. hráč světa) Michael Hoey totiž vyhrál turnaj evropského okruhu M2M Russian Open u Moskvy.

Turnaje se neúčastnil žádný hráč první evropské padesátky, to ale Hoeye, který celkem zahrál 272 ran (-16), jistě netrápí. Ve finálovém kole vcelku bezpečně ubránil náskok 5 ran, s nímž do nedělního kola vstupoval. Podnik hraný na hřišti Tseleevo Golf & Polo Club, které navrhoval tým Jacka Nicklause, vyhrál o 4 údery před dvojící Alexandre Kaleka (Francie) a Matthew Bizon (Anglie). „Tohle hřiště jsem si zamiloval, především greeny jsou absolutně bez chyby. Dá se tu proměnit spousta patů. A právě patování rozhodlo o mém vítězství, vlastně je tomu tak na této úrovni dnes už pravidlem. Kdo promění víc patů, bere výhru," konstatoval 34letý borec, pro nějž je to pátý titul na European Tour.

Letos ale zatím nijak nezářil, před Russian Open nebyl lepší než pětadvacátý, v posledních 10 turnajích hned sedmkrát neprošel cutem.

Kompletní výsledky turnaje zde.

Severní Irsko se raduje z titulu v Moskvě.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...