rumford2Brett Rumford je aktuálně nejlepším golfistou evropského okruhu. V minulém týdnu vyhrál turnaj v Jižní Koreji a na velký úspěch dnes dokázal navázat dalším triumfem v Číně, když pohodlně dokráčel k prvenství na podniku Volvo China Open.

Australan se stal teprve 31. hráčem historie European Tour, kterému se povedlo zopakovat výhru na dvou po sobě jdoucích akcích. „Když vezmu v potaz, co jsem dokázal už v minulém týdnu, tak prostě nemám slov,“ řekl.

Rodák z Perthu začal čtvrté kolo s náskokem rány na Fina Ilonena, ale postupně své vedení zvyšoval, aby nakonec podnik hraný v čínském Tianjinu na hřišti Binhai Lake GC zakončil na -16 (272 ran). Ilonen skončil druhý s odstupem čtyř ran.
„Výborně jsem patoval, několikrát jsem zachránil par, a ze zkušenosti vím, že to soupeře vždycky trochu vyvede z rovnováhy. I mimo greeny to bylo dobré. I když jsem zahrál pár špatných ran, většinou jsem se dokázal dalším úderem z potíží dostat,“ pochvaloval si 35letý Australan, který se během necelých dvou týdnů dokázal dostat do čela hodnocení Race to Dubai.

Kompletní výsledky turnaje zde.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...