Canon RyderCup09Značka Canon se stala oficiálním dodavatel řešení pro zpracování obrazu na Ryder Cupu 2014. Tento prestižní golfový turnaj se koná 26. až 28. září příštího roku na slavném hřišti Gleneagles ve Skotsku. Canon bude v zázemí pertshirského hotelu Gleneagles organizátorům poháru zajišťovat fotografická, video a kopírovací řešení. Smlouvu stvrdili generální ředitel Canon Europe Rokus van Iperen a provozní ředitel seriálu European Tour Keith Waters (oba na snímku).

Cílem spolupráce je zprostředkovat divákům perfektní obrazové zážitky a prezentovat na jednom z nejvýznamnějších akcí ve světě golfu nejnovější technologie pro zpracování obrazu včetně natáčení videa. Přímo na místě bude po celou dobu k dispozici servisní tým Canon Professional Services, který profesionálním fotografům poskytne nejen odborné poradenství, ale pomůže jim také s údržbou či drobnými opravami. Akreditovaní fotografové si navíc mohou vypůjčit potřebné příslušenství.

„Jsme opravdu hrdí na to, že rozšiřujeme naši spolupráci se světovou golfovou elitou a že se stáváme oficiálním dodavatelem řešení pro zpracování obrazu na tak významné akci, jakou Ryder Cup 2014 bezesporu je. Právě špičkové technologie Canon dají nejlépe vyniknout překrásnému prostředí Gleneagles, které je jedním z nejznámějších a nejstarších golfových hřišť ve Skotsku. Těší nás, že máme možnost poskytnout podporu profesionálním fotografům, kteří neopakovatelnou atmosféru zprostředkují široké veřejnosti," říká Ladislav Paleček, generální ředitel společnosti Canon CZ a SK.

Vrcholový sport na mezinárodní úrovni podporuje značka Canon dlouhodobě. V poslední době byla partnerem např. světové atletické série IAAF, světového šampionátu v krasobruslení 2013 či loňského mistrovství Evropy ve fotbale 2012.

Ryderův pohár je týmovou soutěží, kde spolu soupeří zástupci Evropy a Spojených států. Tento golfový svátek patří mezi nejznámější a nejprestižnější sportovní události na světě. V příštím roce organizátoři očekávají účast více než 250 000 diváků, dalších 500 miliónů lidí ze 183 zemí zhlédne televizní přenosy.

Text a foto: TZ, AC&C Public Relations


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...